O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

Volná místa aktuálně v ekolo.cz

Pokud chcete být v centru dění elektrokol v Česku, pojďte spolupracovat s ekolo.cz!

Zaujali jsme vás? Pošlete nám prosím životopis na email: jobs@ekolo.cz

PRODEJ ELEKTROKOL - Praha 6 - Ruzyně

My v ekolo.cz milujeme elektrokola.
Máme za sebou desítky velkých testů e-kol, stovky prezentačních akcí a tisíce spokojených zákazníků.

Otevřeli jsme novou specializovanou prodejnu - showroom elektrokol K letišti 2 / 1151, Praha 6 - Ruzyně a hledáme posily do našeho týmu - nadšence do elektrokol.

  • prezentace, testování a prodej elektrokol
  • komunikace se zákazníkem v prostorách showroomu i na akcích
  • zodpovídání dotazů zákazníků po telefonu, emailu
  • práce s počítačem - evidence/vyřizování objednávky a fakturace zboží
  • doplňování zboží a péče o čistotu prodejny

Co nabízíme?

  • zázemí české firmy s 12 letou zkušeností s výrobou, prodejem, servisem a půjčováním elektrokol
  • atraktivní odměnu odpovídající odvedené práci/výsledkům
  • zaškolení a podporu ostatních členů týmu
  • flexibilní pracovní dobu dle dohody a potřeb obou stran
  • nově vybavené pracoviště umístěné v širším centru Prahy s dobrou dopravní dostupností v blízkosti trasy Metra A
  • služební elektrokolo zdarma

Co očekáváme?

  • nadšení pro obor elektrokol (aktivní cyklista vítán!)
  • samostatnost a spolehlivost
  • zájem získávat nové informace a rozvíjet se v oboru
  • přirozenou chuť komunikovat se zákazníkem a hledat řešení jeho požadavků
  • schopnost domluvit se s klientem v angličtině
  • proaktivita a kreativita - realizace vlastních nápadů vítána!!

Datum nástupu: jaro 2024

Výše odměny: hodinový fix 200-300 Kč

Práce na ŽL/DPP

Místo práce: K letišti 2 / 1151, Praha 6 - Ruzyně

Pokud Vás tato práce zajímá zašlete nám zprávu na email: jobs@ekolo.cz

CYKLO-ELEKTRO MECHANIK

Náš tým hledá dalšího e-koláka se znalostí elektro-slaboproudu a nadšením pro kola.

Baví tě u práce přemýšlet a hledat řešení?

To je dobře, protože u nás je každá zakázka jiná a my oceníme jak preciznost a schopnost následovat osvědčené postupy, tak nová řešení.  Pokud to umíš s pájkou, mulimetrem i s imbusem, jsi náš člověk!

Náplň činnosti v Servisu elektrokol ekolo.cz: Diagnostika a opravy elektropohonů elektrokol, diagnostika a opravy baterií, měření jejich kapacit.

Měl bys mít

  • Výuční list nebo maturitní vysvědčení
  • Výhodou odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978
  • Zkušenosti se servisováním jízdních kol
  • Zručnost a pečlivost
  • Základní znalosti obsluhy PC
  • Řidičský průkaz

Nadstadardní finanční ohodnocení.
Práci garantujeme po celý rok.

Datum nástupu: jaro 2024

Práce ideálně na ŽL i DPP

Výše odměny: dle vašich časových možností 350+ Kč /hod.

Místo práce:  K letišti 2 / 1151, Praha 6 - Ruzyně

Pošli na email: jan.havlicek@ekolo.cz nebo volej 226.210.226

CYKLO MECHANIK

Hledáme do svého týmu dalšího cyklomechanika.

Zkušenosti s profesionálními opravami kol výhodou, ale nikoliv podmínkou. Elektriky se být nemusíš, na tu máme jiné kolegy, viz. výše. Na této pozici s ní do kontaktu nemusíš vůbec přijít, když nebudeš chtít. Tvým úkolem bude klasický mechanický servis a údržba, tzn. brzdy, řazení, převody, výplety, ložiska atd.

Nástup - čím dříve, tím lépe.

Datum nástupu: jaro 2023

Práce ideálně na ŽL nebo lze i DPP

Výše odměny: dle vašich časových možností 250+ Kč /hod.

STAVBA A EXPEDICE elektrokol - Praha

Hledáme zkušeného mechanika do VÝROBY ELEKTROKOL.

Vaším úkolem bude:

  • stavba/sestavení/montáž nových elektrokol
  • pečlivé seřízení a následné testovací jízdy
  • odstraňování případných závad a problémů (výměna a upgrade komponent)
  • balení zboží

  • zajímavou práci a dobré finanční ohodnocení
  • stabilní firemní zázemí a skvělý kolektiv
  • zaškolení a podporu ostatních členů servisního týmu
  • flexibilní pracovní dobu
  • nově vybavené pracoviště v širším centru Prahy v blízkosti trasy metra A
  • značkové elektrokolo k osobnímu použití
  • možnost získání národní profesní kvalifikace Mechanik Elektrokol

Co požadujeme?

  • zkušenosti se servisem jízdních kol
  • aktivní řidič - průkaz skupiny B
  • zájem o nové technologie elektrokol
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • časovou flexibilitu v případě nárazových akcí

Datum nástupu: jaro 2024

Výše odměny: nástup 30.000 Kč / měs, 35.000 K / měs po zapracování.

Práce na DPP nebo ŽL

Kontakt:  jobs@ekolo.cz nebo volej 777.797.080 (Michal Švrček)

EDITOR ESHOPU EKOLO.CZ - Praha

Doménu ekolo.cz navštíví za měsíc více než 40 tisíc uživatelů, kteří zde hledají to nejlepší elektrokolo

Hledáme do našeho týmu kreativního a spolehlivého webaře, který nám pomůže být ještě lepší.

Tvým úkolem bude editace už existujících položek a vytváření nových záznamů shopu.
Kreativa popisků a textů, pořizování a editace fotek.
Úprava parametrů zboží a vytváření vazeb mezi produkty.
Spolupráce s partnery - agenturou, Mall.cz, Alza.cz a dalšími.

Očekáváme:

- perfektní a rychlou obsluhu počítače
- zkušenost práce s aplikacemi v prohlížeči (CMS, Google Apps, Analytics)
- základní editace grafiky (třeba v Gimpu)
- výborná Čeština písmem
- samozřejmě - zájem o elektrokola a e-dopravu :)

Co umíme nabídnout?

- kombinaci práce ve firmě i v home-office - dle dohody
- dobrou odměnu dle odevzdané práce - hodinovka / úkolovka / bonusy
- dlouhodobou spolupráci
- spojení práce se zábavou + služební elektrokolo !!

Datum nástupu: Kdykoli. Němčina vítána!

Výše odměny: 200 Kč /hod., nebo úkolový fix.

Práce na ŽL nebo DPP

Místo práce: K letišti 2 / 1151, Praha 6 - Ruzyně (min. 2 dny v týdnu).

Zajímá?  Ozvěte se nám hned:  jobs@ekolo.cz .

Hledáme Dobrovolníky pro naše malé i velké prezentační akce v roce 2024!
Veletrhy, Testování elektrokol, Průvodce v rámci projektu Cykloskola.cz

Více informací zde.

Vyhledávání