ZAHÁJILI JSME VÝPRODEJ TESTOVACÍCH ELEKTROKOL Z PŮJČOVNY. NEVÁHEJTE, SLEVA JE AŽ 54%.

Proč toto ekolo?

- Stav elektrokola je úměrný k najetým km.

- Baterie byla proměřena a vykazuje 94% od původní kapacity

- Elektro-komponenty fungují naprosto v pořádku

-  Mechanické komponenty jsou v pořádku.Problém na zámku baterie.Vyřešeno stahovací páskou.Nutné provozovat pouze s páskou


 


- Velikost rámu XL"

- Kolo má najeto 5380 Km

- Na elektrokolo je standardní roční záruka!

- Půl roku používané v naší půjčovně

-Elektrokolo disponuje vadou zámku baterie.Je vyřešeno páskou přes baterii.Nutné provozovat s tímto páskem, jinak hrozí vypadnutí baterie!!

 

Horské elektrokolo AGOGS Max-R je ideální volbou pro všechny sportovní jezdce. Poháněno je středovým motorem BAFANG Max Drive M400, který vyniká velmi vysokým kroutícím momentem, a to až 80 Nm. Vybaveno je snímačem šlapání i torzním snímačem síly šlapání. Čím větší silou tak budete šlapat do pedálů, tím větší silou vám bude motor pomáhat díky inteligentní řídící jednotce integrované do těla motoru. Elektrokolo AGOGS je tvořeno hydroformním tuhým rámem o velikosti 19" a o překonání každé překážky i nerovnosti se postarají 27,5" kola. Při využívání elektrického pohonu můžete jet na kole maximální rychlostí 25 km/h. Uprostřed řídítek se nachází velký barevný středový displej se 6 stupni asistence. Výkonnou baterii umístěnou v rámu přitom lze nabíjet uvnitř i vně kola. Hledáte-li horské elektrokolo, se kterým si naplno užijete vyjížďky v terénu, AGOGS Max-R je skvělou volbou.

 

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s průměrnou asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

Středový motor BAFANG Max Drive M400

BAFANG Max Drive M400

Tento spolehlivý motor má velmi vysoký kroutící moment motoru - až do 80 Nm. Dále také snímač šlapání a torzní snímač síly šlapání. Čím větší silou cyklista šlape, tím větší silou motor pomáhá díky inteligentní řídící jednotce.

Více informací


Značku elektrokol vyšší střední třídy AGOGS electric bikes vyrábí od roku 2010 česká společnost ekolo.cz. AGOGS nabízí unikátní technická řešení jako například Startovací tlačítko Boost, Rychlo-nabíjení, Volbu kapacity baterie, nebo rámy s vysokou nosností.

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

 

 

 

 

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)