OSOBNÍ VÝDEJ Z E-SHOPU V PROVOZU OD PONDĚLÍ DO SOBOTY!  PROSÍM, REZERVUJTE SI VÁŠ INDIVIDUÁLNÍ TERMÍN ZDE

U-Cable nabíječka USB

Dobíjejte svá mobilní zařízení přes USB na elektrokole přímo při jízdě! pro modely e-kol se zadním pohonem Bafang bez USB zásuvky na displeji.

Dostupnost:   Skladem

790 Kč

653 Kč bez DPH

Popis

Vlastníte elektrokolo a postrádáte na něm konektor na napájení USB elektrozařízení?

Nyní pro Vás máme řešení!

U-Cable umožňuje jakémukoliv elektrokolu s displayem dobíjení přímo za jízdy. A to je dobrá zpráva ať už pro Váš chytrý mobilní telefon, navigaci, MP3 přehrávač nebo třeba AGOGS Bike Music 2.

Jedná se o výjimečný mezikus, který jednoduše (bez nutnosti použítí jakéhokoliv nářadí) připojíte mezi konektrory vedoucí k displeji Vašeho elektrokola. Po odklopení krytky už stačí použít standardní dobíjecí USB kabel pro Vaše zařízení a můžete nabíjet! 

USB kabel můžete použít vlastní nebo objednat ZDE

Konektory jsou 5 PIN vstup a výstup, celé zařízení je vybaveno držáky pomocí kterých ho snadno uchytíte ke kabelům kola  a nijak nepřekáží při jízdě.

Technické parametry:

Výstupní napětí:      5 V

Maximální proud:    800 mAh

Lze použít na všechna elektrokola AGOGS a APACHE vybavená zadním nábojovým motorem.

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Šárka Doležalová , 22. srpna 2020 20:38
  Dobrý den, jezdím hodně na elektrokole, v terénu a na horách (mimo cyklo stezky a civilizaci). Můžete mi prosím poradit co si zakoupit abych mohla dojet ještě dál a při návratu s baterkou a "neudřená"! Malé a lehké :) Děkuji za pomoc Šárka
  • David Kučera , 24. srpna 2020 10:17

   Dobrý den, omlouvám se, ale nerozumím moc dotazu, dotaz směřujete k propduktu U-Cable nabíječka USB - tento produkt slouží u elektrokol s pohonem Bafang k dobíjení mobilního telefonu, nikoli k většímu dojezdu elektrokola, pokud chcete ujet delší vzdálenosti, potřebujete buďto náhradní baterii, nebo jezdit s menší podporou elektromotoru. Jiná varianta bohužel není.

    

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)