AGOGS Uphill Tour 2016
Testovací
Skladem

TOTO ZBOŽÍ JE VYSTAVENO V PRODEJNĚ EKOLO.CZ

AGOGS Uphill Tour 2016

Elektrokolo v bezvadném stavu, využívané v půjčovně ekolo.cz.
Tento produkt se již bohužel nevyrábí. Vyberte si jiný model z dané kategorie

Stav elektrokola:

Aktuální kapacita baterie: 390Wh (48V/8Ah)  92%
Stav rámu: Drobné vady laku
Technický stav: Velmi dobrý
Počet najetých kilometrů: 377

ZÁRUKA 6 MĚSÍCŮ


 

 • Uphill Tour stojí na pomezí terénního MTB a cestovního trekového elektrokola.  A v terénu i na silnici je proto doma. Uphill Tour vyrábí ekolo.cz již od roku 2010, toto je již 4. generace tohoto modelu. 
   
 • Ohromující výkon motoru - až 750W předurčují toto ekolo se zdolání každého kopce, ale speciální pláště s hladkým středem a velmi přesný snímač šlapání z něj dělají perfektního společníka pro dlouhé trasy na silnici.
   
 • Pro cestování je Uphill Tour náležitě vybaven - kompletní osvětlení s funkcí automatického svícení, kožená držadla, uzamykatelná odpružená vidlice s velkým zdvihem, nosič do 25kg, tác s prevencí spadnutí řetězu, širší pohodlné odpružené sedlo nebo reflexní ABS blatníky. 
   
 • Výkon je královský! Zvolená 48V technologie pomůže zvládnout jakýkoliv kopec na Vaší cestě, kde si můžete vybrat mezi režimem cestovním - s nominálním výkonem 250W a nebo funkcí offroad s výkonem 350W. V offroad módu i 130 kg jezdec na tomto kole vyjede to 18% stoupání.  
 • Majitel Uphillu se může bezpečně spolehnout na energii která je mu k dispozici v integrované lithiové baterii s články SONY Hi-Power Konion s kapacitou až 560Wh (11.6Ah/48V). To je o 20-40% více než nabízí standardní elektrokola se středovými pohony. Ujetá vzdálenost po silnici přes 90km a v horách přes 60km je tedy naprosto reálná. 
   
 • Dobíjení baterie je zajištěno miniaturní cestovní rychlo-nabíječkou s výstupem 3A (o 50% rychlejší než konkurenční modely), kterou lze vozit s sebou ve speciální brašně, kterou dostanete k elektrokolu zdarma.   
   
 • I když pojedete bez asistence elektřiny, díky devíti-rychlostní přehazovačce Shimano Deore s rozsahem 11-34 zubů je Uphill Tour i plnohodnotné jízdní kolo. 
   
 • Přehledný a odolný multifunkční displej na řídítkách umožňuje přepínat mezi šesti úrovněmi asistence. Navíc ukazuje informace o rychlosti, ujeté kilometry, aktuální výkon motoru a stav nabití baterie a nabízí dokonce možnost uzamknout vaše kolo PIN kódem.
   
 • Tlačítko BOOST vedle displeje, typické pro modely AGOGS, umožňuje uživateli ručně aktivovat režim maximální asistence, kdykoli je zapotřebí.
Kapacita a typ baterie Li-Ion SONY Konion V3 Hi-power 48V/8.8Ah (430Wh) nebo XL 48V/11.6Ah (560Wh), Vyjímatelná a zamykatelná, Mód spánku
Hmotnost vč. baterie 21.1 kg
Nosnost 160 kg
Typ a materiál rámu Hliník 6061 19"
Typ pohonu Bafang CST 48V/250W-350W (700W max.), bezkartáčový v zadním náboji
Ovládání PIN chráněný, Multifunkční LED-podsvícený programovatelný LCD display s až 9 jízdnímy módy. Bluetooth chip pro Smartphony
Řazení a přehazovačka Shimano Deore, 9 rychlostí
Typ a značka brzd Mechanické diskové brzdy AVID BB7, průměr disku 160mm
Přední vidlice SR SUNTOUR NEX, odpružená sedlovka EVG

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)