Tracer Trek
Testovací

TOTO ZBOŽÍ JE VYSTAVENO V PRODEJNĚ EKOLO.CZ

AGOGS Tracer Trek 21" TEST

Cestovní ekolo konstruováno pro maximální dojezd a plynulou jízdu. Zvoleno nejlepším elektrokolem roku v německém testu ExtraEnergy 06/2015.

Tento produkt se již bohužel nevyrábí. Vyberte si jiný model z dané kategorie

Stav elektrokola:

 

 

 


Kapacita baterie: 12,4Ah 94%
Stav rámu: Vada laku
Technický stav: Velmi dobrý
Počet najetých km: 3194

ZÁRUKA 6 MĚSÍCŮ

 • Tracer Trek je trekingové (trekové) elektrokolo, které je speciálně vytvořeno pro Vaše příjemné cestování. Kapacita baterie vás nikdy nezklame na dlouhých výletech ani na cestách do práce. 
   
 • Tracer Trek je vybaven ráfky o průměru 28 palců a díky tomu lépe drží stopu a klade velmi nízký valivý odpor. Zvolené pláště s vrstvou proti propíchnutí jsou univerzální do terénu i na silnici. 
   
 • Hlavní rámová trubka Tracera vychází z technologie "One Tube" - není přerušena od představce až po zadní patku. To činí kolo velmi tuhé i při agresivní jízdě. Rám je opatřen 3x vypalovaným leskle černým lakem. 
   
 • Samotné elektrokolo díky speciální konstrukci rámu váží jen mírně přes 19 kg, uveze ale jezdce o hmotnosti až 125 kg. Můžete si vybrat ze dvou velikostí rámů - 19 a 21 palců, což je ideální pro osoby mezi 160 až 195 cm (ale umíme jej upravit i pro dlouhány).  
 • Výbava elektrokola zahrnuje 10ti rychlostní přehazovačku Shimano Deore, uzamykatelnou vidlici RST Sofi a výškově nastavitelný představec značky Promax, CNC obrobený dvojitý kryt převodníku pro perfektní vedení řetězu. Elektrokolo je vybaveno výkonným  zadním a předním nezávislým LED osvětlením značky Spanninga, dlouhými blatníky ABS, stabilním skládacím stojanem na zadní stavbě a pěnovými držadly.
   
 • Pohyb jezdce - šlapání - snímá kadenční sensor od německé firmy FAGintegrovaný ve středovém složení. Uživatel elektrokolo ovládá prostřednictvím odolného podsvíceného displeje na řídítkách, který umožňuje 3 - 9 úrovní nastavení asistence, uzamčení elektrokola kódem PIN a mnoho dalších funkcí. Pro rychlý rozjezd je Tracer vybaven, stejně jako ostatní modely značky AGOGS, tlačítkem BOOST s funkcí rozjezdu, okamžitého výkonu motoru a také "walk by" módem pro zdolávání nejvyšších převýšení. Elektromotor značky Bafang s max. krouticím momentem 28nm byl speciálně upraven pro tichý chod a ideální funkčnost s kazetou přehazovačky.  
 • Modely AGOGS Tracer jsou nabízeny ve vysoce lesklé černé barvě s doplňkovou žlutou v odstínu Spring Breeze.
   
 • Model AGOGS Tracer se stal vítězem prestižního Evropského testu elektrokol ExtraEnergy 2015 v katergoriích Městské dopravní elektrokolo(City Comfort) a Jednoduše ovladatelné elektrokolo (Easy Pedelec). 

Výpočet orientačního dojezdu elektrokola.

 • V horním řádku naleznete kapacitu baterie elektrokola.

   parametr uváděný ve watthodinách

 • Vyberte  tělesnou hmotnost jezdce v levém sloupci.

   váha včetně oblečení, případně zavazadel

 • Dále předpokládaný převažující terén pro jízdu. 

   vyberte průměr celkové cesty

 • Propojte v tabulce váhu versus terén.

    získáte tak předpokládaný dojezd

 • Na skutečný dojezd elektrokola mají dále vliv:

    1. volba asistence, 2. okolní teplota, 3. technický stav

 

 Více informací o bateriích elektrokol se dočtete na této stránce.  

 

CESTOVNÍ, TREKINGOVÁ A KROSSOVÁ ELEKTROKOLA. Trekingové nebo krosové elektrokolo je správnou volbou pro Vaše dlouhé a  spokojené výlety na kole.  V ekolo.cz najdete pouze cestovní treková elektrokola s dostatečným dojezdem za aktraktivní cenu. Krosová elektrokola jsou specificky určena pro lehčí terén.

 

 

Nábojový motor BAFANG. Zadní motor BAFANG je ideální pro turistická a cestovní ekola. Hlavní výhoda spočívá v ideálním přenosu točivého momentu, a tak v terénu nehrozí prokluzování. Je lehký a má nominální výkon 250Watt a špičkový přes 500W.

 

 

Značku elektrokol vyšší střední třídy AGOGS electric bikes vyrábí od roku 2010 česká společnost ekolo.cz. AGOGS nabízí unikátní technická řešení jako například Startovací tlačítko Boost, Rychlo-nabíjení, Volbu kapacity baterie, nebo rámy s vysokou nosností.

 

Typ pohonu Bafang H6 type, 36V/250W (500W max.), 9 pin IP plug
Kapacita a typ baterie 480Wh (13.2Ah/36V) vyjímatelná, uzamykatelná, SONY Li-Ion
Ovládání AGOGS display, 3-9 úrovní asistence, uzamykatelný PIN kódem, tlačítko BOOST pro snadný rozjezd, akceleraci a Push-up.
Typ a materiál rámu Klasický-diamond, velikost 19", slitina hliníku 6061.T6
Přední vidlice Odpružená RST Sofi TNL, zdvih 60mm, uzamykatelná s regulací tuhosti
Řazení a přehazovačka Shimano Deore, 10 rychlostí, pastorky 11T - 36T
Typ a značka brzd V-brake, Tektro 837AL
Pláště KENDA Kross Cyclo, 700x35C , reflexní pruh 3M
Nosnost 125 kg
Speciální výbava USB konektor na displayi, kompletní LED osvětlení Spanninga, nastavitelný představec, CAN bus propojení komponent
Hmotnost vč. baterie 19,2 kg + 3,6 kg (baterie)

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Jan Babuška , 10. dubna 2018 19:19
  Dobrý den,zaujala mě vaše akcni nabídka kola Agogs trek.
  Zajímá mě dostupnost náhradních dílů,servisu atd. Děkuji za odpověď.
  Babuska
  • ekolo.cz , 12. dubna 2018 18:49

   Dobrý den, 

   model Tracer vyrábíme od roku 2014, v roce 2015 byl oceněn jako nejlepší cestovní e-kolo v EU v testu ExtraEnergy.org.  Ve výrobě tohoto oblíbeného modelu hodláme dále pokračovat, to znamená, že minimálně dalších 5 let budou všechny náhradní díly i baterie normálně dostupné. 

   Přijďte si otestovat některé z testovacích e-kol, které nabízíme k prodeji do naší prodejny - www.ekolo.cz/kontakt 

    

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)