APACHE - díly a příslušenství

Elektrosada Apache Power Silent na zadní kolo

Spolehlivá motorizační sada se značkovou baterií určená pro motorizaci trekingových a terénních kol.

Vyberte si variantu

19 990 Kč

16 521 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem e-shop

Popis


Motor 
této komfortní verze elektrosady (verze Silent) je vybaven halovými sondami a je poháněn proudem se sinusovým průběhem, což má za následek jeho výrazně nižší hlučnost při jízdě a efektivnější využití energie = vyšší dojezd. Lze trvale zapnout off-road mód bez omezovače výkonu motoru. Standardně je motor přizpůsoben pro instalaci kazety. Na přání lze dodat variantu přizpůsobenou pro instalaci šroubovacího vícekolčka. Uveďte prosím do poznámky. Standradně možnost instalace jak diskové brzdy tak i V brzdy. Na přání je možné dodat variantu určenou výhradně pro diskové brzdy.

Baterie
je vyrobena z velmi kvalitních Li-Ion (lithium-iontových) článků od firmy Samsung. Hmotnost baterie je pouze 2,8 kg u kapacity 10.4Ah. Výstupní napětí baterie je 36V a maximální vybíjecí proud 15A (nárazově až 18A). Nabízíme volbu kapacity baterie až do 690Wh (19,2 Ah). Doporučujeme umístění baterie na hlavní rámovou trubku kola (variantně též na nosič kola). Řídící jednotka je součástí držáku baterie. 

Ovládací panel 
může být buď jednoduchý se stavovými LED diodami, volbou 5 úrovní asistence a ukazatelem stavu baterie nebo komfortní s podsvíceným LCD displejem. Nabízíme 3 varianty LCD displeje: Compact, Compact Mini a Mid Flat, přičemž varianta Mid Flat může být na přání vybavenu USB výstupem. Na všechyn displeje se můžete podívat na obrázcích. Všechny varianty nabíjezejí následující funkce: 5 režimů asistence, mód chůze, ukazatel stavu baterie a funkce klasického cyklopočítače (aktuální, průměrná a maximální rychlost, ujetá vzdálenost - výlet / celkově, hodiny). Standardně dodáváme variantu Compact

Příslušenství 
Nabíječka 42V / 2A (doba nabíjení 5-10 hodin dle kapacity baterie). Případně na přání rychlejší nabíječka 3A, která zkrátí nabíjecí čas cca o 1/3. Příplatek za tuto nabíječku je 300 Kč.
Snímač šlapání s magnetickým kotoučem 12 RPM.
Veškerá potřebná kabeláž.

Volitelné příslušenství 
zahrnuje instalaci napájení 5V pro externí USB zařízení, akcelerační páčku, brzdové sensory či malý snímač šlapání, tzv. Kompakt. V případě nosičové betrie lze rozšířit instalaci i o  sadu předního a zadního LED osvětlení, které se zapojuje do řídící jednotky a ovládá se pomocí panelu na řidítkách. 

Hmotnost
elektrosady je dána její konkrétní konfigurací. Na celkovou hmotnost má vliv především kapacita a umístění baterie, ale také například zvolený typ displeje či průměr kola. Obecně lze říci, že se hmonost pohybuje od cca 6,5 kg sady s rámovou baterií o kapacitě 10,4 Ah až po  8 kg u sady s baterií o kapacitě 19.2 Ah. Hmotnost je udávána včetně veškerého příslušenství jako jsou snímače, displej, propojovací kabely, nosič atd. Není započítána hmotnost nabíječky, která činí 0,55 kg.

Instalace sady na Vaše jízdní kolo
profesionálně a express do 2 dnů - pouze za 1490 Kč vč. DPH včetně záruky.  
Lze objednat na stránkách Servisu ekolo.cz


Návod k ELEKTROSADĚ na zadní kolo (PDF)

Šablona rámové baterie 10.4Ah - 16Ah (PDF)

Šablona rámové baterie 17.4Ah - 19.2Ah (PDF)


Chcete se na něco zeptat nebo potřebujete poradit s výberem elektrosad? Kontaktujte nás na telefonu 226 210 226 nebo na servis@ekolo.cz a naši zkušení technici vám rádi poradí.

Nebo si rovnou rezervujte instalaci této elektrosady prostřednictvím formuláře:

Kontakt na servis ekolo.cz

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
  • #1 Jan Cidlina , 27. června 2019 13:04
    Dobry den, jaky motor (stred ci zadni kolo) by jste doporucovali pro MTB s hydraulickymi brzdami. Navic se jedna o 27,5 a Vy mate v nabidce 26 nebo 28.
    Dekuji a preji hezky den
    Cidlina

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)