CHIP TUNING ZRYCHLENI ELEKTROKOLA

TOTO ZBOŽÍ JE VYSTAVENO V PRODEJNĚ EKOLO.CZ

AUTHOR Elevation+ 2017

Fenomenální model Elevation+, s novým motorem pro MTB - Shimano STEPS E8000 je připraven na to, abyste s ním pokořili náročný terén na svých dlouhých vyjížďkách.

Výprodejová cena - SLEVA 30% !!!

K tomuto elektrokolu celoroční bezplatný servis, formátování
a kontrola baterie ZDARMA!
Více informací najdete zde.

Tento produkt se již bohužel nevyrábí. Vyberte si jiný model z dané kategorie
ROK SERVISU ZDARMA
Garance na baterii bez omezení km
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
ZÁRUKA 10 LET NA RÁM ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

 • Špičkový elektro-bike, jenž nezná jakékoli kompromisy a jehož středový pohon Shimano Steps E8000 je tím nejlepším na trhu.
   
 • Samozřejmostí je proto dlouhý dojezd a uživatelská přívětivost, podpořená intuitivním ovládáním jízdních režimů. 27,5“ kola nabízejí ideální kombinaci trakce, ovladatelnosti a akcelerace.
   
 • Lehký, konstrukčně nezaměnitelný rám z hydroformně tvarovaných trubek, odpružená vidlice FOX 34 Float  nebo teleskopická sedlovka KIND SHOCK E30i – to vše jsou prvky, které posunou vaše hranice a dovednosti o nemalý kus dále.
 • Elevation+ je připraven pro skutečně náročný terén!


 

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s maximální asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

 

HORSKÉ ELEKTROKOLO S VELKOU VÝDRŽÍ. Silný motor a kapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce a vy si tak užijete perfektní off-road jízdu. Horská elektrokola však také vyžadují tu nejvyšší kvalitu - odolný rám, kvalitní brzdy a dobré odpružení... Vše je podstatné pro bezpečnou jízdu v drsném terénu a při prudkých sjezdech. Proto každé horské elektrokolo pro vás pečlivě prověřujeme a do naší nabídky jsme zařadili jen taková MTB elektrokola, která prošla náročnými testy.

 

 

Středový motor. Motor SHIMANO STEPS je určený pro sportovně laděná cestovní elektrokola (model 6000) a pro terénní eMTB (model 8000). Hmotnost středového motoru STEPS je pouze 3,1 kg a jezdcipomáhá rozjet kolo až překvapivě velkou silou. Pohon nabízí tři stupně: eco-mod, normal a high, cyklopočítač informuje o stavu nabití baterie, rychlosti a ujeté vzdálenosti.

 

 

Nejznámější česká značka jízdních kol AUTHOR je vyhlášená kvalitou zpracování a to platí i pro elektrokola. V nabídce elektrokol AUTHOR jsou model s pohonem Shimano E6000 a E8000 a Bafang. V ekolo.cz nabízíme vybraný sortiment elektrokol AUTHOR s plným servisem s diagnostikou.

 

 

Typ pohonu SHIMANO Steps E8000 250W (nominální)
Kapacita a typ baterie SHIMANO Li-lon, 14 Ah, 500 Wh
Ovládání Shimano mini LCD
Typ a materiál rámu Hydroformní dural 6061
Přední vidlice RST Rebel 27.5+ 15 TRL vzduchová, pevná osa dálkově uzamykatelná (140 mm)
Řazení a přehazovačka SHIMANO SLX 1 x 11 rychlostí
Typ a značka brzd TRP Slate 4 kotoučové hydraulické 4 pístkové
Sedlo a sedlovka AUTHOR Navigator, sedlovka: RST ELEV 8 dural nastavitelná (30.9)
Pláště MAXXIS Recon+ Kevlar 27.5" x 2.80"
Hmotnost vč. baterie 20.2 kg / 19"

Shimano STEPS eMTB motor

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)