BBF Bike Elektrokola

BBF Milano

Tento model už bohužel není v naší nabídce.

Podívejte se, prosím, do kategorie, zdali nenajdete podobný, který by vám vyhovoval, nebo nám zavolejte na tel.: 220 99 1111 a společně vymyslíme nejlepší alternativu.

Proč toto ekolo?

BBF Milano

Speciální geometrii lze přizpůsobit (téměř) všem velikostem jezdců. Tuhý rám s nízkým těžištěm nabízí vynikající jízdní vlastnosti. 


 

BBF Milano

Široké balonové pneumatiky zajišťují pohodlí. Kolo lze složit do kompaktní velikosti pro přepravu bez použití nářadí.

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s průměrnou asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

Skládací elektrokolo BBF Milano Bosch - nízký nástup a horní brzda za nízkou cenu.
Na tuto kombinaci jsme čekali roky: rozumné elektrické skládací kolo s motorem Bosch, horní brzdou, nízkým nástupem a pohodlným sezením.

Těžiště je nízko a uprostřed, což usnadňuje ovládání i začínajícím jezdcům nebo těm, kteří se vracejí do terénu.

Skládací kola lze často přepravovat veřejnou dopravou zdarma, a to i v dopravní špičce. To může dojíždějícím usnadnit každodenní život. Takové elektrické skládací kolo se však snadno vejde i do zavazadlového prostoru. Mimochodem: skládací kola s elektromotorem jsou vždy zajímavá také pro kempaře, majitele obytných vozů nebo námořníky. Mají také málo místa na kola, ale chtějí být v místě své dovolené mobilní a flexibilní. Zde je velmi dobrou volbou právě skládací kolo.

Skládací elektrokolo BBF Milano Bosch nabízí kromě 7rychlostních převodů Shimano Nexus s horní brzdou také výškově nastavitelný sloupek řízení, hydraulické kotoučové brzdy, zámek rámu, široké balonové pláště a plnou výbavu s blatníky, nosičem zavazadel a LED osvětlením.

Skládací elektrokolo BBF Milano Bosch s technologií "Tailwind" je k dispozici v modré barvě.

Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 1.590 Kč je nyní pro Vás ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky. Expediční protokol s popisem úkonů, jménem mechanika a s datem kompletace.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete a v čase, který si sami určíte, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
\Středový motor Bosch Active Line Plus

Motor Bosch Active Line Plus

Dostupná varianta značkového středového elektromotoru s plynulejší a méně agresivní charakteristikou dopomoci. S nominálním výkonem 250 W a maximálním točivým momentem až 50 Nm budete mít v zásobě vždy dostatek sil pro zdolání všech terénních, silničních i městských překážek bez rozdílu. Konstrukce motoru bez vnitřního zpřevodování umožňuje použití klik s převodníkem klasické velikosti.

Více informací

Parametry

Typ pohonu Bosch Active Line Plus
Kapacita a typ baterie Bosch 400Wh
Počet převodů 1 x 8
Řazení Nexus
Typ a značka brzd Shimano MT200
Nosnost 22.5 kg
Osvětlení Trelock Vo50
Displej Bosch Purion

Videa

BBF Milano

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)