BESV PS1 - stylové elektrokolo

Stylové, chytré a s dokonalým designem.
kompletní odborný servis v hodnotě 2500 Kč ZDARMA
Otestování ekola až hodinu zdarma
Formátování baterie zdarma
100% složené doručíme zdarma


Moderní, netradiční a stylové - takové je PS1 od společnosti BESV, která nově přichází na český trh. Cílem futuristického designu je zaujmout a inspirovat - probudí ve vás tvořivost a upoutá pozornost. Cestování s ním je zábavou. Dělá vám dělam spolehlivého společníka, ať už s ním budete cestovat kamkoli: dojíždění do práce se s ním stane pohodlným zážitkem, při cestách po městě nebo cyklostezkách vám budou mizet kilometry pod koli ani nebudete vědět jak.


"Na velikosti záleží!" Displej BESV PS1 je velký, aby informace byly viditelné rychle a jasně. Tím se zvyšuje bezpečnost vaše i ostatních účastníků provozu,

Rám z 10 vrstev uhlíkových vláken zaručuje elektrokolu jedinečnou hmotnost - pouze 17,5 Kg.


Přesto že je motor menší a lehčí, byl specificky nadesignovaný aby zajistil robustní výkon se ztrátou méně než 20%. Také patří mezi jeden z nejtišších motorů na trhu.


Rychlý start - Stačí otočit klíčem a můžete vyrazit. 


Více BESV - oficiální stránky výrobce

 

 

ELEKTROKOLO DO MĚSTA ALE I NA VÝLETY. U elektrokola do města jde především o pohodlí jezdce! Nízko-nástupový rám zajistí snadný nástup a tím možnost častého a bezpečného zastavování. Díky kvalitnímu odpružení u většiny modelů je lze využívat i na výlety v lehkém terénu! Městské elektrokolo rozhodně není určeno jenom pro dámy. Je to praktický společník pro každého a to i pro méně zkušené a začínající uživatele.

 

Orientační výpočet reálného dojezdu tohoto elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s maximální asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

Kapacita a typ baterie 240Wh(36V, 6.6Ah)
Typ a materiál rámu 18,5" Karbonový
Typ pohonu 250W
Řazení a přehazovačka Shimano, Altus 7S
Typ a značka brzd Tektro, Hydraulické
Přední vidlice Suntour, 40mm Travel
Pláště Schwalbe, Big Apple 20 x 2
Sedlo a sedlovka BESV
Typ kola Elektrokola

Představení elektrokola BESV PS1

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)