BOTTECCHIA ELEKTROKOLA

BOTTECCHIA B33 Teaser - Bazar

Bazarový model - použito v půjčovně ekolo.cz
Najeté kilometry: 207 km

Minimální nájezd - téměř nejeto ! Kvalitní osazení - vidlice Rockshock Judy, přehazovačka Shimano Deore 10. Před prodejem byl proveden důkladný servis. V případě zájmu se informujte na prodejně ekolo.cz nebo telefonu +420 220 991 111

Vyberte si variantu
Kdy ekolo dostanete?

Cena před slevou: 74 990 Kč (ušetříte 33 990 Kč)

41 000 Kč

33 884 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Nejdůležitější parametry

BOTTECCHIA B33 Teaser - Bazar

Elektrokolo je po vzhledové stránce v dobrém stavu, lehce jsou odřené nohy vidlice

- Baterie byla proměřena a vykazuje 92% od původní kapacity

- Elektro-komponenty fungují naprosto v pořádku

-  Mechanické komponenty nejeví známky poruchy

 

Další informace: 

- Velikost rámu 18"

- Kolo má najeto 207 Km

- Na elektrokolo je roční záruka!

- 2 měsíce používané v naší půjčovně

BOTTECCHIA B33 Teaser - Bazar

Rock Shox 29 Judy TK 100 mm přináší kompatibilitu s Boost náboji a širšími plášti do 2,80". Standardem je pak Solo Air vzduchová komora v kombinaci s tlumením TurnKey s možností uzamčení.
Offset vidlice 51 mm (29") 
Nastavení tlumení Extl rebnd, TurnKey lockout 
Materiál korunky Forged, pocketed aluminum 
Typ horních noh 30mm straight wall steel 
Délka od osy ke korunce 510 

BOTTECCHIA B33 Teaser - Bazar

VEETIRECO jsou speciální pláště poskytující nejnovější technologie ochrany pneumatik, které umožní posouvat hranice vaší jízdy. Špičková úroveň, dlouhá životnost a zároveň zachování rychlosti, výkonnosti a bezpečí - to jsou vlastnosti, které tyto prémiové pláště poskytují.

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Kapacita baterie
Převažující profil trasy
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s průměrnou asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

Motor OLI SPORT s výkonem 250 W a maximálním točivým momentem 85 Nm má velkou asistenční schopnost. Díky propracovanějšímu nastavení podvozku zvládne náročnější trasy. Je vhodný pro intenzivní používání a díky vzduchové vidlici, tlumiči a teleskopické sedlovce s ním snadno zdoláte i ty nejdobrodružnější trasy. Elektrický systém MTB poskytuje sportovnější a poutavější jízdu, která je ideální pro jízdu v terénu a bez problémů zvládne i ty nejdrsnější nerovnosti a stezky.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujte. Chcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.
 

Středový motor OLI SPORT

Motor OLI SPORT

Elektromotor je vybaven torzním snímačem síly šlapání. Regulaci výkonu motoru provádí řídící jednotka, která neustále vyhodnocuje, jakou silou jezdec šlape do pedálů. Zjednodušeně řečeno vše funguje tak, že čím větší výkon při jízdě (při šlapání do pedálů) vynaložíte, tím více vám motor pomůže.

Více informací

Integrovaná baterie Panasonic 630 Wh / 17,5 Ah

Baterie Panasonic 630 Wh / 17,5 Ah

Integrovaná baterie do rámu elektrokola, v kombinaci se středovým elektromotorem, znamená jediné - skvěle vyvážené, stabilní a lehce ovladatelné ekolo, které navíc lahodí oku. Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 150 km. Vždy však samozřejmě závisí na profilu trati a způsobu využití asistence.

Více informací

Displej k motoru OLI SPORT

Displej k motoru OLI SPORT

Přehledný barevný LCD displej zobrazuje kromě základních informací týkajících se stavu baterie a aktuálně využívaného stupně asistence také další údaje týkající se jízdy (rychlost, ujetá vzdálenost aj.). Cyklocomputer tak můžete nechat doma, nebudete ho již potřebovat.

Elektromotor samotný (volba míry asistence) se pak ovládá prostřednictvím tlačítek (plus, mínus, on/off) umístěných na řídítkách vedle páky přední brzdy. Jak jednoduché, pohodlné a bezpečné.

Výrobce BOTTECCHIA

Elektrokola BOTTECCHIA jsou jedinečná svou kvalitou, technologií a barevností. Zkušenosti a inovace spojily benátské řemeslné umění s nejmodernějšími a mezinárodními výrobními postupy nejnovější generace. Vývoj výrobků je do nejmenších detailů řízen techniky, kteří krok za krokem sledují návrh, výrobu a testování. Všechny elektrokola jsou testovány v laboratoři i na silnici, aby byl zajištěn maximální výkon a kvalita.

Elektrokola BOTTECCHIA

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Typ pohonu OLI SPORT 36V 250W
Ovládání OLI
Kapacita a typ baterie Sanyo Panasonic/LG 36V 630Wh
Typ a materiál rámu Alu
Přední vidlice Rock Shox 29 Judy TK 100mm
Počet převodů 10
Přehazovačka Shimano Deore 10s
Řazení Shimano Deore 10s
Typ a značka brzd Shimano Disk 200
Řidítka Alu Raxe Registrabile
Sedlovka Alluminio Piantone
Nosnost 120 kg
Ráfky Raxe 29 TL30
Pláště VEETIRECO MTB 29x2,30
Pedály MTB Alluminio
Hmotnost vč. baterie 26,6 kg
Displej LCD HIGH VISION OLI

Videa

BOTTECCHIA B33 Teaser

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)