Chystané novinky v segmentu elektrokol Leader Fox.

30. září 2018

Chystané novinky v segmentu elektrokol Leader Fox.

Tradiční český výrobce elektrokol Leader Fox  nachystal do nové sezóny spoustu novinek a inovací. Celkem se jedná o 36 zcela nových modelů elektrokol, z toho je 20 se středových motorem a 16 se zadním motorem. Nejviditelnější změnou bude nový design kol a přepracovaných tvarů rámů se zcela integrovanou baterií. Jako pohonná jednotka zůstávají prověřené motory Bafang s některými novinkami.
 

Přijíždí zcela nový model Leader Fox Kent 29"  sportovní horské elektrokolo s velmi výkonným motorem Bafang M500 s kroutícím momentem 95 Nm.

Motor, který předčí i jiné světové výrobce je na vrcholu nabídky Leader Foxu. Elektrokolo je dostupné pro předobjednávku a bude dodáváno v únoru 2019 v ceně necelých 55 tisíc korun.

 

 

elektrokolo Leader Fox Awalon

Dalším novým elektrokolem je model Leader Fox Awalon 29", který je dostupnější variantou perfektního elektrokola se středovým pohonem v ceně necelých 45 tisíc korun. Elektrokolo bude dostupné v únoru 2019 v „devětadvacítkové“ verzi i pro dámy pod názvem Leader Fox Awalon 29" Lady.

 

 


Většina elektrokol střední kategorie se středovým pohonem má nový motor Bafang M420. Došlo k integraci baterie do rámu, který je tak více rozšířený a působí masivně. Nové baterie mají kapacitu 630 Wh (17,5 Ah). Kola jsou vybavená menším, přehledným a hlavně perfektně ovladatelným displayem. Vše tak máte ihned po ruce.

Jako stálice v nabídce značky v ekolo.cz zůstává oblíbená řada městských elektrokol Leader Fox Lotus.