JEDEME NA 100%. SERVIS BEZ OBJEDNÁNÍ. PRO TEST A NÁKUP ELEKTROKOLA REZERVACE ONLINE ZDE.

CRUSSIS e-Cross 9.5-S - Bazar

Bazarový model
Najeté kilometry: 1640 km

Kolo nese známky používání. Před prodejem bude proveden důkladný servis. V případě zájmu informace na prodejně ekolo.cz nebo telefonu +420 220 99 1111

Proč toto ekolo?

- Elektrokolo je po vzhledové v ucházejicím stavu. Na rámu jsou menší odřeniny od běžného používaní.

- Baterie byla proměřena a vykazuje 95% od původní kapacity

 

 

- Elektro-komponenty fungují naprosto v pořádku

 

-  Mechanické komponenty jsou ve výborném stavu

 

  • Pánové, hledáte parádní výbavou nabušený e-bike? Upřednostňujete pohodlné ježdění a výlety všeho druhu? Nenechat se limitovat profilem nebo délkou výletu? Pak je trekové elektrokolo e-Cross 9.5-S se středovým elektromotorem a extra silnou baterií právě pro vás.

 

  • Geometrii hliníkového rámu e-Cross 9.5-S jsme přizpůsobili plně pánským potřebám. E-bike je stabilní, pohodlný a skvěle ovladatelný. K tomu přispívá rovněž extra silná baterie s Li-Ion články Panasonic  36V / 630 Wh (17,5 Ah), která je o rámu elektrokola plně integrová­na. Praktické, funkční a k tomu oku lahodící design. Co více si přát?

 

  • Snad dojezd a spolehlivost. O to se stará středový elektromotor BAFANG MAX drive (M500), o nominálním výkonu 250W (max 500W), s kroutícím momentem 95 Nm. Použití středového elektromotoru u tohoto modelu přispívá velkou měrou k ideálnímu vyvážení elektrokola – jde o moderní řešení používané u vyšších řad e-biků po celém světě.

 

  • E-kolo je dodáváno bez blatníků, osvětlení, stojánku a nosiče. Ty však lze ke kolu bez problémů dokoupit a následně namontovat. Naopak součástí vybavení je USB konektor pro dobíjení mobilních zařízení.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)