MÁME NEJŠIRŠÍ NABÍDKU ELEKTROKOL. SKLADEM A IHNED K ODESLÁNÍ PŘES 200 MODELŮ.

Cestovní elektrokolo ELEKTROKOLA CRUSSIS

CRUSSIS e-Cross lady 10.7

Dámské krosové elektrokolo se středovým motorem Bosch CX 4.generace, baterií s kapacitou 500 Wh a moderním přehledným displejem Bosch Intuvia. Stabilní, pohodlné a skvěle ovladatelné elektrokolo se spolehlivými hydraulickými brzdami SRAM Level. Nenechte se limitovat délkou výletu.

PŘEDOBJEDNÁVKA.
Využijte nákup s bonusem na jiné zboží, v hodnotě 5 % z ceny elektrokola.

Datum výroby - leden 2022

Vyberte si variantu

Jaký zvolit rám?

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 84 990 Kč

Cena elektrokola: 84 990 Kč Bonus za předobjednávku: 4 250 Kč Nyní zaplatíte pouze zálohu 20%: 16 998 Kč

Dostupnost: PŘED-OBJEDNÁVKA

Proč toto ekolo?

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s průměrnou asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

Dámské krosové elektrokolo e-Cross lady 10.7 2022 je určeno nejen pro výlety všeho druhu na silnicích a cyklostezkách, ale zvládne také sportovnější ježdění v lehkém terénu

E-bike e-Cross lady 10.7 je díky sníženému hliníkovému rámu určen primárně pro dámy. Geometrie rámu zajišťuje nejen pohodlné nasednutí a sesednutí z kola, ale také jeho skvělou stabilitu a ovladatelnost. Elektrokolo je stabilní, pohodlné a skvěle ovladatelné.

Je vybaveno středovým elektromotorem BOSCH Performance CX 4. gen o výkonu 250W, s kroutícím momentem 85 Nm baterií Bosch PowerTube 500 s kapacitou 500 Wh (13,4 Ah), která je v rámu elektrokola plně integrová­na. Spojení středového elektromotoru a integrované bateri přispívá velkou měrou k ideálnímu vyvážení elektrokola. 

Dojezd e-kola je do vzdálenosti až 130 km – vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence, která je v případě tohoto modelu pětistupňová a ovládá se prostřednictvím panelu BOSCH Intuvia umístěného na řídítkách. Displej zobrazuje stav baterie, zvolený stupeň asistence elektromotoru, rychlost a ujetou vzdálenost.

E-kolo je vyráběno na 28“ kolech ve dvou velikostech rámu 16“ a 18“. Řazení obstarává špičková dvanáctirychlostní sada SRAM Eagle SX 12s a jízdní komfort zpříjemní kotoučové hydraulické SRAM Level, odpružená vidlice ROCKSHOX FS Paragon Gold RL Solo Air 700c, jak název napovídá je vybavena vzduchovým tlumením, zamykáním z vidlice a disponuje zdvihem 65 mm

E-kolo je dodáváno bez blatníků, osvětlení, stojánku a nosiče. Ty však lze ke kolu bez problémů dokoupit a následně namontovat. Naopak součástí vybavení je USB konektor pro dobíjení mobilních zařízení.

Není nač čekat. Elektrokolo Crussis e-Cross lady 10.7 se středovým elektromotorem a extra silnou baterií je připraven pro váš parádní výlet.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol, nebo nás rovnou kontaktujte, nebo přijďte navštívit náš showroom.

 

Výrobce Crussis

Elektrokola značky CRUSSIS patří již od jejího vzniku v roce 2012 k nejprodávanějším modelům elektrických kol v ČR. Pro rok 2019 byla tváří značky hokejová legenda Jaromír Jágr, který na elektrokolech taktéž trénuje.

Jsme specializovaná prodejna a testovací centrum elektrokol značky CRUSSIS, proto nabízíme kompletní sortiment značky CRUSSIS - městská, terénní i cestovní elektrokola s výborným poměrem ceny a výkonu.

Elektrokola Crussis

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)