JEDEME NA 100%. SERVIS BEZ OBJEDNÁNÍ. PRO TEST A NÁKUP ELEKTROKOLA REZERVACE ONLINE ZDE.

Proč toto ekolo?

- Elektrokolo je po vzhledové stránce v zánovním stavu. Na rámu jsou menší odřeniny od běžného používaní.

- Baterie byla proměřena a vykazuje 98% od původní kapacity

 

 

- Elektro-komponenty fungují naprosto v pořádku

 

-  Mechanické komponenty jsou ve výborném stavu

 

Dámské horské elektrokolo e-Guera 7.5 je určeno pro jízdu v terénu, ale bez problému zvládne i silnici nebo cyklostezku. Záleží jen na vás. Od své kolegyně e-Fionna 7.5 se liší velikostí kol – dodávaný je na 27,5“ kolech.

Hliníkový rám je díky pohodlné geometrii plně přizpůsoben dámským potřebám. Geo­metrie rámu zajišťuje skvělou stabilitu a ovladatelnost e-biku, k čemuž přispívá rovněž baterie s Li-Ion články Panasonic 36V / 522 Wh (14,5 Ah). Ta je do rámu elektrokola plně integrová­na.

O pohon se stará středový elektromotor BAFANG MAX drive (M400), o nominálním výkonu 250W (max 500W), s kroutícím momentem 80 Nm. Použití středového elektromotoru u tohoto modelu přispívá velkou měrou k ideálnímu vyvážení elektrokola – jde o moderní řešení používané u vyšších řad e-biků po celém světě. 

Dojezd e-kola je 130 km – zde samozřejmě vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence, která je v případě tohoto modelu pětistupňová.

Asistence se jako u většiny elektrokol ovládá prostřednictvím LCD displeje umístěného na řídítkách. Barevný displej zobrazuje stav baterie, zvolený stupeň asistence elektromotoru, rychlost a ujetou vzdálenost.

O řazení se stará 9 rychlostí přehazovačky Shimano Deore a jízdní komfort vám zpříjemní kotoučové hydraulické brzdy.

Odpružená vidlice Suntour XCM HLO DS 27,5" je vybavena pružinovým tlumením a disponuje zdvihem 100 mm.

E-kolo je dodáváno bez blatníků, osvětlení, stojánku aj. Ty však lze ke kolu bez problémů dokoupit a následně namontovat. Naopak součástí vybavení je USB konektor pro dobíjení mobilních zařízení.

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Jiří Habrman HG Sport , 23. října 2020 13:06
  Dobrý den , měli bychom zájem o tohle kolo do naší půjčovny . Vzhledem k tomu že jsme sportovní velkoobchod je možné se domluvit na ceně?
  Děkuji . www.hgsport.cz
  • Lukas Panyrek , 23. října 2020 14:41

   Dobrý den.

   Vzhledem tomu že jste sportovní velkoobchod vám u bazarového kola mohu nabídnout maximální slevu 5%.

    

   S pozdravem Lukáš Panýrek

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)