CRUSSIS ELEKTROKOLA

Crussis One-Oli-Largo 8.8-M Bazar

'Komisní prodej

Najeté kilometry: 145 km

Kdy ekolo dostanete?

Cena před slevou: 63 990 Kč (ušetříte 23 990 Kč)

40 000 Kč

33 058 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Nejdůležitější parametry

Elektrokolo je po vzhledové stránce ve dobrém stavu

- Baterie byla proměřena a vykazuje 93% od původní kapacity

- Elektro-komponenty fungují naprosto v pořádku

-  Mechanické komponenty nejeví známky poruchy

 

Další informace: 

- Velikost rámu 18"

- Kolo má najeto 145 Km

- Na elektrokolo je roční záruka!

 

Pánské horské elektrokolo ONE-OLI Largo 8.8-S postavené na devětadvacít­kových kolech, se silnější baterií a skvěle nabitou výbavou. Speciálně vyvinuto pro výlety přírodou, cestou necestou, po rovinách, přes kopce i na toulání po horách.

Geometrie hliníkového rámu zajišťuje skvělou stabilitu a ovladatelnost e-biku, k čemuž přispívá hlavně středový elektromotor OLI SPORT, o nominálním výkonu 250W (max 700W), s kroutícím momentem 83 Nm a silná baterie s Li-Ion články Panasonic 630 Wh (17,5 Ah), která je do rámu elektrokola plně integrová­na

Použití středového elektromotoru přispívá velkou měrou k ideálnímu vyvážení elektrokola – jde o moderní řešení používané u vyšších řad e-biků po celém světě.

Dojezd je až 150 km – samozřejmě vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence, která je v případě tohoto modelu pětistupňová a ovládá se prostřednictvím LCD displeje umístěného na řídítkách. Barevný displej zobrazuje stav baterie, zvolený stupeň asistence elektromotoru, rychlost a ujetou vzdálenost.

Elektrokolo ONE-OLI Largo 8.8-S je vyráběno na kolech o velikosti 29“, které jsou v případě horských elektrokol dnes již nezbytným standardem, a ve velikostech rámu 18“ a 20“. Řazení obstarává špičková dvanáctirychlostní sada SRAM Eagle SX 12s a jízdní komfort zpříjemní kotoučové hydraulické brzdy SHIMANO Deore BR-MT410 nebo SRAM Level, odpružená vidlice ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29", jak název napovídá je vybavena vzduchovým tlumením a disponuje zdvihem 100 mm. Kola jsou obuta do bikových plášťů MAXXIS ARDENT 29 X 2,40 a zajišťují skvělou přilnavost elektrokola v terénu.

Model ONE-OLI Largo 8.8-S je dodáván bez blatníků, osvětlení, stojánku aj. Ty však lze bez problémů dokoupit a následně namontovat.

Pokud byste zatoužili po modelu s barevnějším designem, nabízí se model OLI Largo 8.8-S.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol 

Středový motor OLI SPORT

Motor OLI SPORT

Elektromotor je vybaven torzním snímačem síly šlapání. Regulaci výkonu motoru provádí řídící jednotka, která neustále vyhodnocuje, jakou silou jezdec šlape do pedálů. Zjednodušeně řečeno vše funguje tak, že čím větší výkon při jízdě (při šlapání do pedálů) vynaložíte, tím více vám motor pomůže.

Více informací

Integrovaná baterie Samsung 720 Wh

Baterie Samsung 720 Wh

Vysokokapacitní baterie Samsung Li-Ion 720 Wh / 20 Ah. Do rámu elektrokola je částečně integrována a dodává energii do celého systému. Díky středovému uložení je elektrokolo skvěle vyvážené, stabilní a lehce ovladatelné.

Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 170 km (v závisloti na okolnostech).

Samozřejmostí je vybavení BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Baterii můžete nabíjet přímo na nosiči elektrokola, nebo ji lze za účelem nabití vyjmout. Zcela vybitou baterii nabijete do plné kapacity za 5 hodin.

Displej k motoru OLI SPORT

Displej k motoru OLI SPORT

Přehledný barevný LCD displej zobrazuje kromě základních informací týkajících se stavu baterie a aktuálně využívaného stupně asistence také další údaje týkající se jízdy (rychlost, ujetá vzdálenost aj.). Cyklocomputer tak můžete nechat doma, nebudete ho již potřebovat.

Elektromotor samotný (volba míry asistence) se pak ovládá prostřednictvím tlačítek (plus, mínus, on/off) umístěných na řídítkách vedle páky přední brzdy. Jak jednoduché, pohodlné a bezpečné.

Výrobce Crussis

Elektrokola značky CRUSSIS patří již od jejího vzniku v roce 2012 k nejprodávanějším modelům elektrických kol v ČR. Pro rok 2019 byla tváří značky hokejová legenda Jaromír Jágr, který na elektrokolech taktéž trénuje.

Jsme specializovaná prodejna a testovací centrum elektrokol značky CRUSSIS, proto nabízíme kompletní sortiment značky CRUSSIS - městská, terénní i cestovní elektrokola s výborným poměrem ceny a výkonu.

Elektrokola Crussis
 

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)