CRUSSIS ELEKTROKOLA

CRUSSIS PAN-Guera 8.8-M - BAZAR

Bazarový model
Najeté kilometry: 1694 km

Kolo nese známky používání. Před prodejem bude proveden důkladný servis. V případě zájmu se informujte na prodejně ekolo.cz nebo telefonu +420 220 991 111

Kdy ekolo dostanete?

Cena před slevou: 63 990 Kč (ušetříte 17 990 Kč)

46 000 Kč

38 017 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Nejdůležitější parametry

Elektrokolo je po vzhledové stránce v ucházejícím stavu, rám i nohy vidlice nesou lehké odřeniny

- Baterie byla proměřena a vykazuje 98% od původní kapacity

- Elektro-komponenty fungují naprosto v pořádku

-  Mechanické komponenty nejeví známky poruchy

 

Další informace: 

- Velikost rámu 17"

- Kolo má najeto 1694 Km

- Na elektrokolo je roční záruka!

- 6 měsíců používané v naší půjčovně

Dámské horské elektrokolo PAN-Guera 8.8-M 2023. Skvěle vybavené elektrokolo určené na výlety přírodou, cestou necestou, po rovinách, přes kopce i na toulání po horách.

Hliníkový rám je díky pohodlné geometrii přizpůsoben plně dámským potřebám. Geo­metrie rámu zajišťuje skvělou stabilitu, ovladatelnost a spolehlivost e-biku. O to se stará hlavně středový elektromotor Panasonic GX Power Plus,  baterie s Li-Ion články Samsung 720 Wh (20 Ah), která je do rámu elektrokola plně integrová­na.

Použití středového elektromotoru u tohoto modelu přispívá velkou měrou k ideálnímu vyvážení elektrokola – jde o moderní řešení používané u vyšších řad e-biků po celém světě.

Dojezd je až 170 km – samozřejmě vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence, která je v případě tohoto modelu pětistupňová a ovládá se prostřednictvím LCD displeje umístěného na řídítkách. Barevný displej zobrazuje stav baterie, zvolený stupeň asistence elektromotoru, rychlost a ujetou vzdálenost.

Elektrokolo je vyráběno na kolech o velikosti 27,5“, které jsou v případě horských kol dnes již nezbytným standardem, a ve velikostech rámu 17“ a 19“. Řazení obstarává špičková dvanáctirychlostní sada SRAM Eagle SX 12s.  a jízdní komfort zpříjemní kotoučové hydraulické brzdy SHIMANO Deore BR-MT410 nebo SRAM Level, odpružená vidlice ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 27,5", jak název napovídá je vybavena vzduchovým tlumením a disponuje zdvihem 100 mm. Kola jsou obuta do bikových plášťů MAXXIS ARDENT 27,5 X 2,40, a skvěle se starají o přilnavost elektrokola v terénu.

Model PAN-Guera 8.8-M je dodáván bez blatníků, osvětlení, stojánku aj. Ty však lze bez problémů dokoupit a následně namontovat. Naopak součástí vybavení je USB konektor pro dobíjení mobilních zařízení.

Dámské horské elektrokolo PAN-Guera 8.8-M s extra silnou baterií je určeno pro jízdu v terénu, ale bez problému zvládne i silnici nebo cyklostezku. Od modelu PAN-Fionna 8.8-M se liší velikostí kol a dodávaná je na 27,5“ kolech.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)