DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V EKOLO.CZ - 60 NOVINEK NA JEDNOM MÍSTĚ

30. září 2021

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V EKOLO.CZ - 60 NOVINEK NA JEDNOM MÍSTĚ

Jen několik dnů po představení nových modelů elektrokol výrobci, zorganizoval největší český obchod a e-shop s elektrokoly ekolo.cz možnost si většinu z nich nezávazně otestovat v rámci nového projektu Dny otevřených dveří


V premiéře se na akci představil průřez kompletní nabídky (20 modelů) elektrokol pro rok 2022 od nejoblíbenější české značky CRUSSIS, včetně nových modelů s italskými motory OLI motorizacemi Bafang a BOSCH CX. Těšte se především na designově vybroušené modely řady Crussis ONE. 


Nová elektrokola představí osobně zástupci významné české značky LEADER FOX. Bude se jednat o špičkové MTB modely s motorem Panasonic Ultimate a nový model City e-kola s pohonem Bafang M300. 


Vůbec poprvé se v ekolo.cz veřejnosti představí nová česká značka elektrokol od spol. BP Lumen - LEVIT a předvede horská elektrokola s výkonnými motory Vinka E30 a Bafang M400. 


Ke stálicím české scény patří značka ROCK MACHINE od společnosti BIKE FUN. V ekolo.cz se představí inovovaná kolekce modelů CROSSRIDE, TORRENT a BLIZZARD - toto enduro INT e70-297 se pyšní jedním z nejlepších odpružení na trhu DVO Onyx Air a výběrem velikostí ráfků 29"/27,5".


Pozadu nezůstane ani český výrobce 4EVER, který nabídne návštěvníkům k testu své inovované terénní  modely EXSTREAM PRO s řemenovým pohonem Brose S-Mag a stejně výkonný ESWORD s Bafang M500 (oba 95 Nm). 


Novinku si připravila i česká značka LOVELEC s eMTB modelem Drago 2022 osazeným motorem Dapu Mid-drive a k vyzkušení bude i kolekce dalších modelů, včetně velmi oblíbených skládacích elektrokol Izar a Flip. 


Zahraniční značky reprezentuje Tchaj-wanský GIANT, který poprvé v ČR představí novinku gravelového a dirtového elektrokola REVOLT E+ 2022 - jedná se o první model značky s upraveným motorem Shimano EP8 ve verzi SyncDrive Pro. 


Pro skutečné znalce byly připraveny i špičkové terénní modely e-bike německé značky BULLS
 


Zájemci absolvovat cca 5 km testovací dráhu v terénu Krčského lesa ve skupinkách - pro eMTB modely - nebo jednodišší trasu bez provozu v rámci uzavřeného areálu.  K testování bylo připraveno 64 e-bike modelů. 

K dispozici byly i perfektně připravené půl-roční modely e-kol z Půjcovny ekolo.cz. Jedná se o skvěle servisované modely vyšších specifikací s nájezdem od 500 do 1000 km. Nabídka stále trvá. 

Celý víked je pro vás a vaše stroje také otevřen SERVIS ekolo.cz.
 

Nejzajímavější novinky představené v rámci Dní otevřených dveří ekolo.cz:

 KOMPLETNÍ PŘEHLED TESTOVACÍCH KOL A NOVINEK ZDE
 


Dny Otveřených Dveří
v ekolo.cz jako akce na Facebooku