POWERBOX.ONE

Design box pro Powerbox.one

Odolný hliníkový kryt pro nabíjecí stanici Powerbox z dílny designérského studia.

Vyberte si variantu
Kdy ekolo dostanete?

12 583 Kč

10 399 Kč bez DPH

Dostupnost: Pouze na objednávku

Popis

Řešení určené pro soukromé i veřejné budovy a prostranství s vyššími požadavky na estetiku (typicky městské památkové zóny, památkově chráněné objekty, moderní výstavba). Zvyšuje též úroveň zabezpečení nabíjecí stanice proti útoku vandalů.
 

Na plochu čelní strany boxu lze laserem gravírovat libovolnou grafiku nebo text. Příplatek za černo/bílé gravírování o rozměru do 200 x 100 mm je 2.900 bez DPH, v případě barevného gravíru je to 160 Kč / cm2. 

Jedná se o kombinaci silného ohýbaného plechu, který je lakovaný do libovolného odstínu dle přání zákazníka (v rámci palety RAL) a o obal těla nabíječky vyrobeného z broušeného hliníku s výřezy na stavové diody a zásuvky. Design box je přidělán bezpečnostními šrouby k zajištění pouze autorizované instalace. 

Funkce nabíjecí stanice je totožná s klasickým řešením Powerbox.one, připojení nabíjecích konektorů zespoda nabíjecí stanice.

Přívod elektrické přípojky je stále možný zespodu,  ideálně však ze zadní strany zaříízení. 

Lze instalovat i na sloupek, přípaně na konstrukci (viz příklady).


Poznámka: Pro instalaci "Design Boxu" je zcela nutné ovládání nabíjecí stanice prostřednictvím vzdáleného připojení - protože přístup k vypínačům a jističům uvnitř nabíjecí stanice vyžaduje demontáž krytu. 

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)