ekolo.cz vyhlašuje měsíc září „Měsícem bezpečnosti elektrokol“

1. září 2018

ekolo.cz vyhlašuje měsíc září  „Měsícem bezpečnosti elektrokol“

Pojištění elektrokola na rok zdarma.

V rámci Měsíce bezpečnosti elektrokol nabízí ekolo.cz ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou pojištění elektrokola na rok zdarma (za pojištění na dva roky zaplatíte jako za jeden rok). Nabídka platí pro nové i stávající majitele maximálně 2 roky starých elektrokol. 

Získáte nejen ochranu před krádeží e-kola (z domu, z auta nebo z veřejného prostranství), ale zahrnuje i „havarijní pojištění“ pro případ majitelem zaviněného poškození nebo vandalismu. V prvním případě pojišťovna rychle (typicky do 7 pracovních dnů od nahlášení) zašle pojištěnému poukaz, na který si v prodejně odebere stejné či jiné elektrokolo v totožné hodnotě, ve druhém případě plně hradí opravu v autorizovaném servisu. 

Například v nejčastější kategorii – elektrokolo do 35.000 Kč přijde jeho pojištění pouze na 99 Kč měsíčněVíce info.


Asistenční služba pro elektrokola na rok zdarma

Pro elektrokola se může hodit obdoba klasické automobilové asistenční služby - Cyklo Asistence od Allianz Assitance. V případě defektu zavolá držitel asistenční karty na dispečink a za cca 30 minut (průměrný čas příjezdu vozu) je zde pomoc. Technik buď opraví závadu na místě, nebo dopraví cyklistu (nebo celou jeho rodinu) s elektrokoly do servisu, zpět k automobilu nebo do hotelu do 50 km. K dispozici je i šikovné Připojištění vybité baterie. V případě neopravitelné závady nebo krádeže e-kola je možné si v místě pobytu pojištěného vypůjčit jiné elektrokolo až do částky 4 500 Kč (u ekolo.cz je za tuto částku možné zapůjčení elektrokola až na 10 dní).

V rámci „Měsíce bezpečnosti“ nabízí ekolo.cz k novému elektrokolu pro prvních 50 zákazníků vystavení Asistenční karty pro jednotlivce, vč. připojištění vybité baterie zdarma. Běžná cena služby je 498 Kč. 
Více info.
 

Značkový cyklo-zámek za polovic

Nejenom v případě pojištění kola je nutné používat kvalitní zámek, který elektrokolo chrání před odcizením. Mezi dlouhodobě nejlépe hodnocený a bezkonkurenčně nejprodávanější cyklo-zámek k elektrokolu na evropském trhu patří model ABUS Centuro 860. Jedná se o 20 mm silný spirálový zámek v bezpečnostní třídě 7 (extra security) s délkou kabelu 110 cm.

V rámci „Měsíce bezpečnosti“ nabízí ekolo.cz k novému elektrokolu tento skvělý produkt za poloviční cenu - tedy pouze za 655 Kč.


Tyto nabídky platí od 1.9. do 30.9.2018 pro prvních 50 zákazníků a jsou vázány na nákup libovolného elektrokola (včetně veškerých nabídek v akci a Elektrokol Týdne). Nabídky lze čerpat i individuálně (pouze Asistence, pouze zámek, atd..). V případě online objedávky elektorkola vložte položky Pojištění a Asistence do objedávky (najdete je v potvrzení košíku) a obchodník s Vámi provede sjednání po telefonu (pro sjednání potřebujeme od Vás více infromací než obsahuje online objednávka).