E-shop, doručování i výdej bez jakéhokoli omezení. Servis otevřen 8-18 bez omezení.  Pro návštěvu Showroomu se zaregistrujte na konkrétní čas online nebo na tel.: 220 991 111.

Cestovní elektrokolo APACHE Matto E7

Trekingové elektrokolo s nábojovým pohonem Bafang a baterií v těžišti kola.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Vyberte si z variant: info

Popis

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
ZÁRUKA 10 LET NA RÁM ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

Matto je snadno dostupné krosové elektrokolo s nově tvarovaným hliníkovým rámem, pohodlnou sportovní geometrií a výkonným elektromotorem zapleteným v samém středu zadního kola. Rozšířená spodní rámová trubka poskytuje více prostoru pro baterií a její ještě elegantnější začlenění do celkového designu.

O pohon se stará motor Bafang, zapletený ve středu zadního kola. Nominální výkon motoru činí 250 W, maximální točivý moment až 32 Nm. Systém je vybaven takzvanou sinusovou technologií řízení, která se vyznačuje velmi tichým chodem, efektivnějším využitím energie a tím pádem také vyšším dojezdem na jedno nabití.

K ovládání elektromotoru slouží LCD displej s integrovaným ovládáním a mnoha užitečnými funkcemi. Pomocí tlačítek lze jednoduše volit stupeň dopomoci i přepínat mezi jednotlivými funkcemi cyklokomputeru. Kromě zvoleného jízdního režimu jsou na displeji vyobrazeny údaje o času, rychlosti, ujeté vzdálenosti, dojezdu a stavu baterie.

 

 

 

 


 

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s maximální asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

CESTOVNÍ, TREKINGOVÁ A KROSSOVÁ ELEKTROKOLA. Trekingové nebo krosové elektrokolo je správnou volbou pro Vaše dlouhé a  spokojené výlety na kole.  V ekolo.cz najdete pouze cestovní treková elektrokola s dostatečným dojezdem za aktraktivní cenu. Krosová elektrokola jsou specificky určena pro lehčí terén.

Nábojový motor Bafang

Tento motor je ideální pro turistická a cestovní ekola. Hlavní výhoda — ideální přenos točivého momentu, a tak v terénu nehrozí prokluzování. Je lehký a má nominální výkon 250W a špičkový přes 500W.


Jsme specializovanou prodejnou kompletního sortimentu elektrokol APACHE.  Tato tradiční česká značka nabízí širokou nabídku modelů elektrokol pro různé využití, s několika možnými druhy pohonu - středové a nábojové pohony značek Bafang a Bosch. Nabízíme také přestavby a instalace nábojových i středových sad a pohonů značky Apache Power Systém, včetně baterií a příslušenství. ekolo.cz  je autorizovaným servisním partnerem značky APACHE.

 

Možná by Vás zajímalo: 

Průvodce výběrem elektrokola

Vše o bateriích

Proč elektrokolo od ekolo.cz

Vše o motorech

Ekolo doručíme zdarma 100% seřízené

Elektrokolo na splátky

Nákup elektrokola u nás bez rizika

Elektorkolo na leasing

Testování elektrokola je v ekolo zdarma

Pojištění elektrokola

 

Parametry

Typ pohonu Bafang 250W, v zadním náboji
Kapacita a typ baterie 470Wh (36V/13Ah), rámová Li-Ion LG
Ovládání LCD Compact
Typ a materiál rámu Alloy 6061
Přední vidlice SR Suntour NEX HLO se zamykáním z korunky
Řazení a přehazovačka Shimano Altus M310 / Shimano Tourney TX800, 3x8 rychlostí
Typ a značka brzd Ráfkové, Spectro V-brake
Sedlo a sedlovka Spectro Sport / Spectro 30,9mm/350mm
Pláště Impac Smartpac (622-42mm)
Snímač Fotodiody
Nosnost 120Kg
Hmotnost vč. baterie 20,8Kg

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #2 Martina Sládková , 8. srpna 2018 11:50
  Dobrý den,
  jsem žena 170 cm vysoká , vážím 70 kg. Dívala jsem se na vaše stránky a u modelu Apache Matto E7 nenabízíte Lady variantu s velikostí rámu 18". Myslíte, že by pro ženu mohla připadat varianta i pánského typu kola PACHE MATTO E7 s velikostí rámu 19". Liší se od dámského provedení hodně..?
  Předem děkuji za odpověď a s pozdravem,
  Sládková Martina
  tel. 608012200
  • David Kučera , 8. srpna 2018 12:55

   Dobrý den, 

   elektrokolo Apache Matto E7 Lady se vyrábí v jedné velikosti rámu a to ve velikosti 18''.

   Pánská varianta je potom ve velikosti rámů: 17'' 19'' a 21''.

   Nejlepší by pro vás bylo se tu zastavit a velikosti rámů si vyzkoušet.

   Jinak pánské rámy u tohoto modelu nejsou nijak výrazně vysoké ty rámy, tudíž si myslím, že by jste mohla mít klidně i pánský model.

   Je to o tom, na čem se budete cítit pohodlně a co vám osobně bude nejvíce vyhovovat. 

   Dámský se od pánského liší pouze ve vrchní rámové trubce, u pánského je více vodorovná, u dámskpho pak víe zkosená pro jednodušší nástup.

 • #1 hradil , 21. června 2018 13:30
  Jakou velikost rámu pro 178cm a 105kg?
  • David Kučera , 21. června 2018 14:49

   Dobrý den, pro vaši výšku bych zvolil rám o velikosti 19''- 20'' nebo o velikosti L. přesnější být bohuřel nemohu, každý máme jinou stavbu těla,tj. jinak dlouhé nohy, trup atd..

   Co se týče hmostnosti, velká většina má nosnost až 120 kg, jsou tu modely, co mají nosnost až 150kg. vše by mělo být psané u každého modelu na našem webu v parametrech kola.

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)