♥ GIANT - ELEKTROKOLA NEJVYŠŠÍ KVALITY!     MODELY 2020 V AKČNÍ NABÍDCE "EKOLO TÝDNE"

Celoodpružené elektrokolo LEADER FOX Acron 29"

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Tento produkt se již bohužel nevyrábí. Vyberte si jiný model z dané kategorie

Proč toto ekolo?

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
ZÁRUKA 10 LET NA RÁM ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

 • Vysokokapacitní integrovaná rámová baterie s výkonnými články SAMSUNG s kapacitou 17,5Ah (630Wh).
   
 • Dalším plusem je nová rychlonabíječka s nabíjecím proudem 3A (dříve 1,8A), díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie.
   
 • Elektrokolo je vybaveno středovým motorem Bafang M500 s nominálním výkonem 250W a max. výkonem 350W. Tento motor se mimo jiné může pochlubit vysokým kroutícím momentem 95 Nm a je vybaven torzním snímačem síly šlapání. To znamená, že čím větší silou cyklista šlape, tím větší silou motor pomáhá.
   
 • Novinkou pro rok 2019 je Elektromotor Bafang M500, který přinesl větší výkon v kategorii středových motorů. Nadto vyniká i velmi plynulým a tichým chodem. Systém se ovládá pomocí barevného LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách. 

 

 


 

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s maximální asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

HORSKÉ ELEKTROKOLO S VELKOU VÝDRŽÍ. Silný motor a vysokokapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce. Horská elektrokola

Horská elektrokola se vyznačují odolným rámem, kvalitními brzdami a dobrým odpružením.


Středový motor

Bafang M500

 

Bafang je již přes 10 let jedním z největších výrobců komponentů pro elektrokola na světě. V Evropě se jeho elektromotory staly de-facto standardem. V posledních pěti letech se však intenzivně zaměřil na výrobu středových motorů. V roce 2014 představil integrovaný středový pohon s kódovým označením MAX, u kterého se ustálilo označení MaxDrive. Využití MaxDrive nachází v mnoha typech 250W / 36V elektrokol. Bafang také vyrábí nábojové (přední a zadní) motory, díky kterým je dlouhodobě jedničkou na světovém trhu.

 

Typ motoru středový
Výkon 250 W
Max. točivý moment 95 Nm
Napětí 36/43/48 (DCV)
Účinnost motoru ≥ 80%
Senzor šlapání integrovaný tlakový senzor
Max. rychlost asistence 25 km/h
Váha 3,6 kg
Provozní teplota -20 až 45 ℃
Hlučnost < 55 dB

 

 

Své využití najde především v segmentu horských elektrokol a speed pedeleců, čemuž bezezbytku odpovídají také jeho parametry. M500 je vybaven torzním ( tlakovým ) snímačem, řídící jednotka vyhodnocuje, jakou silou jezdec šlape do pedálů a podle toho reguluje výkon motoru. Elektromotor nabídne výkon 250 wattů a točivý moment 95 newtonmetrů. Stejně jako u motoru M420, činí maximální rychlost 25 km/h, popřípadě 45 km/h v závislosti na způsobu využití a platných právních předpisech. Motor se vyznačuje plynulým a tichým chodem, hlavně při změně převodů a to i při jízdě do kopce. Motor podporuje snímač řazení (Gear senzor).

 Český LEADER FOX patří mezi nejoblíbenější značky elektrokol a ekolo.cz patří k největším prodejním a servisním partnerům v ČR. Značka nabízí široký sortiment 40 modelů od skládacích, městských elektrokol až po oblíbené cestovní a terénní modely. Díky plné integraci baterie a využívání výkonných středových i nábojových pohonů je to volba pro ty kdo hledají kvalitu a design za rozumnou cenu. Montáž elektrokol LEADER FOX probíhá v ČR v Českých Budějovicích.

 

Navíc k elektrokolu:

 


 

Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Typ pohonu BAFANG, M500, 36V, STŘEDOVÝ
Kapacita a typ baterie 630 Wh (17,5 Ah), články Samsung, integrovaná v rámu
Ovládání Displej Bafang Bluetooth, s USB konektorem
Velikosti rámu 17,5", 19,5", 21,5"
Typ a materiál rámu Alloy 6061, Zdvih 100 mm, pevná osa 12 mm
Přední vidlice MANITOU MACHETTE,ZDVIH:120 mm,VZDUCHOVÁ SE ZAMYKÁNÍM Z ŘÍDÍTEK, pevná osa 15 mm
Počet převodů 1 x 10
Řazení a přehazovačka SHIMANO DEORE RD-M610
Typ a značka brzd Shimano Deore M6000, hydraulické diskové
Kazeta SHIMANO CS-HG50,10 RYCHLOSTÍ,11-36 zubů
Představec EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:60mm
Řetěz KMC E10
Sedlo a sedlovka SELLE ROYAL VERVE / EXERACE D:31,6mm, L:350mm
Ráfky a náboje 28", WEINMANN, DVOUSTĚNNÝ, FORMULA DC-221T,2x ZAPOUZDŘENÉ LOŽISKO, pevné osy
Pláště CST,60-622
Snímač Torzní senzor
Nosnost 120 kg
Hmotnost vč. baterie 25 kg (pro rám 19,5")

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Jiří Kojan , 7. května 2019 21:18
  Dobrý den, chci se zeptat, zdali již někdo zkoušel nový motor Bafang M500. Jestli je znát rozdíl proti M420 (u kterého je uváděno, že je subjektivně slabší proti konkurenci). Zvažuji koupi tohoto kola ve velikosti 19,5", ale nevím zdali se vyplatí na něj čekat a kdy bych se jej vůbec dočkal. Rovněž jsem poněkud bázlivý posílat nějakou zálohu a doufat. Předem děkuji za odpověď a pochopení.
  • ekolo.cz , 8. května 2019 15:23

   Dobrý den, ano, model Acron a další s M500 jsme nabízeli k testování na veletrhu ForBikes. S výkonem i pocitem motoru velká spokojenost. Jak sám píšete, pocit síly nebo slabosti je velmi subjektivní a hodně to záleží též na konstrukci kola než jen na motoru. 

   Myslíme si, že tento model bude k dispozici na přelou května a června.  Zdali má smysl čekat a zdali je či není dobré si nákup pojistit před-objedávkou nechme na Vás, ale na 95% to teď vypadá, že až bude tento model vyroben, bude již zákazníky z předobjednávek kompletně rozebrán.      

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)