Jízda bez šlapání

Elektrosada Apache Power System na přední kolo

Spolehlivá motorizační sada se značkovou baterií určená převážně pro realizaci městského elektrokola.

Motor 
této komfortní verze elektrosady (verze Silent) je vybaven halovými sondami a je poháněn proudem se sinusovým průběhem, což má za následek jeho výrazně nižší hlučnost při jízdě a efektivnější využití energie = vyšší dojezd. 

Baterie
je vyrobena z velmi kvalitních Li-Ion (lithium-iontových) články od výrobce Samsung, typ 26F. Hmotnost baterie je pouze 2,8 kg. Výstupní napětí baterie je 36V a maximální vybíjecí proud 15A (nárazově až 18Ah). Nabízíme volbu kapacity baterie až do 522Wh (14,5 Ah) pro dojezd až 130 km. Doporučujeme umístění baterie na hlavní rámovou trubku kola (variantně též na nosič kola). Řídící jednotka je součástí držáku baterie. 

Ovládací panel
může být buď jednoduchý se stavovými LED diodami a vobou 5 úrovní asistence a ukazatelem stavu baterie, nebo komfortní s podsvíceným LCD displejem s oddělitelným ovladačem na řidítka s volbou 5 režimů asistence, mód chůze, ukazatel stavu baterie a aktuálního výknonu motoru, volba "off-road" režimu a funkcemi cyklopočítače (aktuální, průměrná a maximální rychlost, ujetá vzdálenost - výlet / celkově, hodiny).

Příslušenství 
Cestovní nabíječ 42V / 2A (doba nabíjenÍ 5-8 hodin dle kapacity baterie)
Snímač šlapání s magnetickým kotoučem 12 RPM
Kabeláž

Volitelné příslušenství
zahrnuje instalaci napájení 5V pro externí USB zařízení, v připadě nosičové batrie lze rozšířit instalaci i o sadu předního a zadního LED osvětlení, které se zapojuje do řídící jednotky a ovládá se pomocí panelu na řídítkách. 

Hmotnost
Hmotnost elektrosady je dána její konkrétní konfigurací. Na celkovou hmotnost má vliv především kapacita a umístění baterie, ale také například zvolený typ displeje či průměr kola. Obecně lze říci, že se hmonost pohybuje od cca 6,2 kg sady s rámovou baterií o kapacitě 10,4 Ah až po  7,8 kg u sady s nosičovou baterií o kapacitě 14,5 Ah. Hmotnost je udávána včetně veškerého příslušenství jako jsou snímače, displej, propojovací kabely, nosič atd. Není započítána hmotnost nabíječky, která činí 0,55 kg.

Instalace sady na Vaše jízdní kolo
profesionálně a express do 2 dnů - pouze za 1490 Kč vč DPH včetně 6ti měsíční záruky.  
Lze objednat na stránkách Servisu ekolo.cz
 

Návod k ELEKTROSADĚ na přední kolo (PDF)

Šablona rámové baterie 10.4Ah - 16Ah (PDF)

Šablona rámové baterie 17.4Ah - 19.2Ah (PDF)

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)