NEZMEŠKEJTE FANTASTICKOU AKCI - CRUSSIS CARBON

1. srpna 2019

NEZMEŠKEJTE FANTASTICKOU AKCI - CRUSSIS CARBON

Horské elektrokolo, které nezná kompromisy?
E-bike, se kterým se dostanete kamkoliv?
Ekolo, se kterým můžete nechat adrenalin volně proudit v žílách? 

Karbonové horské elektrokolo CRUSSIS e-Carbon C.1 s ráfky velikosti 29", nyní za fantastickou cenu 39.990 Kč (-33%).


Proč Karbon?

Karbon mnohem lépe absorbuje terénní nerovnosti a jako materiál disponuje delší životností.
Výhodou je váha; celý e-bike e-Carbon váží pouhých 20,9 kg, což je na elektrokolo vskutku parádní.

Baterie s Li-Ion články Panasonic nebo Samsung 36 V / 504 Wh (14 Ah) je do rámu elektrokola částečně integrována. Praktické, funkční a k tomu oku lahodící design. Co více si přát?

Snad dojezd a spolehlivost. O to se stará elektromotor Bafang Max drive umístěný ve středu kola. Použití středového elektromotoru u tohoto modelu přispívá velkou měrou k ideálnímu vyvážení elektrokola – jde o moderní řešení používané u vyšších řad e-biků po celém světě.

Dojezd e-kola je 120 km – zde samozřejmě vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence, která je v případě tohoto modelu pětistupňová. A jak vlastně asistenci ovládáte? Jako u většiny elektrokol prostřednictvím LED panelu umístěného na řídítkách. Barevný displej zobrazuje stav baterie, zvolený stupeň asistence elektromotoru, rychlost a ujetou vzdálenost.

Elektrokolo je vyráběno ve velikosti rámu 18“ (pro jezdce od 155 do 180 cm)
O řazení se stará 9 rychlostí přehazovačky Shimano Deore a jízdní komfort vám zpříjemní kotoučové hydraulické brzdy, odpružená vidlice SR SUNTOUR uzamykatelná z řídítek, a pohodlné sedlo.

Vyberte si kola o průměru 29“ nebo 27,5" dle svého stylu jízdy. Oba modely jsou obuty do značkových plášťů SCHWALBE SMART SAM Performance 29×2,25, které zaručuji nejen skvělé jízdní vlastnosti v terénu, ale také pohodlí na zpevněných cestách.
 

Crussis karbon - AKCE