Nabídka od ekolo.cz na veletrhu FOR Bikes.

29. března 2017

Nabídka od ekolo.cz na veletrhu FOR Bikes.

Prodejní výstava elektrokol FOR EBIKES se koná v Praze - Letňanech na Výstavišti PVA:

  • Akce začíná v pátek 31.března a končí v neděli 2.dubna.  
  • V pátek a v sobotu je otevřeno 9 -19 hodin, v neděli jen do 16.

Testovací plochu s nabídkou ekolo.cz najdete uprostřed Haly číslo 4, která je věnována pouze elektrokolům. Je zde též postavena testovací dráha o délce 800 metrů včetně umělého převýšení (rampy) pro vyzkoušení výkonu motoru zvoleného elektrokola. 

Ekolo.cz je největším pražským prodejním a servisním partnerem značek elektrokol Leader FoxAuthor, 4 EVERApache elektrokola, Giant Bicycles, BH bikes a Gocycle. Na stánku budou k dispozici k testování nejzajímavější novinky pro rok 2017.

Pro otestování bude připravena kompletní kolekce 9 nových modelů 2017 prémiové české značky AGOGS electric bikes včetně světové premiéry trekingového modelu AGOGS GUST a také nejlehčí elektrokolo - pouze 14,9 kg vážící novinka - UMA mini.   

 

Vyhrajte skládačku Foldy!Každý návštěvník, který si na testovací dráze vyzkouší některý z modelů AGOGS a přihlásí se do slosování, bude moci každý den v 16.00 * vyhrát nový model skládačky FOLDY v ceně 9990 Kč v jedné z atraktivních letošních barev. 

Ale ani návštěvníci, kteří nebudou vylosováni, neodejdou s prázdnou. Každý získá 100 Kč slevu pro nákup zboží na e-shopu www.ekolo.cz

 

 

bike music zdarmaPřímo na veletrhu bude možné provést okamžitou objednávku libovolného elektrokola z nabídky Prodejny ekolo.cz. Vedle již nabízených výhod pro zákazníky ekolo.cz - jako je například celoroční bezplatný servis elektrokola a formátování a kontrola baterie zdarma - každý nový majitel dostane k elektrokolu zdarma také unikátní AGOGS Bike Music 2 - odolný basový HiFi reporduktor v ceně 999 Kč, který je určený pro bezpečný poslech hudby z mobilního telefonu nebo z datové karty při jízdě na kole.


Omlouváme se ale obchod bude z důvodu účasi na výstavě v sobotu 1.4. uzavřen. 

Těšíme se na návštěvu u ekolo.cz. Postaráme se o Vaši spokojenou jízdu na elektrokole!

* Vylosovaný výherce - návštěvník veletrhu ForBike bude kontaktován telefonicky, pokud nebude schopen převzít výhru, vyhrazuje si organizátor vylosovat jiného návštěvníka, který bude v době losování přítomen na veletrhu.