OSOBNÍ VÝDEJ Z E-SHOPU V PROVOZU OD PONDĚLÍ DO SOBOTY!  PROSÍM, REZERVUJTE SI VÁŠ INDIVIDUÁLNÍ TERMÍN ZDE

Nabídka od ekolo.cz na veletrhu FOR Bikes.

29. března 2017

Nabídka od ekolo.cz na veletrhu FOR Bikes.

Prodejní výstava elektrokol FOR EBIKES se koná v Praze - Letňanech na Výstavišti PVA:

  • Akce začíná v pátek 31.března a končí v neděli 2.dubna.  
  • V pátek a v sobotu je otevřeno 9 -19 hodin, v neděli jen do 16.

Testovací plochu s nabídkou ekolo.cz najdete uprostřed Haly číslo 4, která je věnována pouze elektrokolům. Je zde též postavena testovací dráha o délce 800 metrů včetně umělého převýšení (rampy) pro vyzkoušení výkonu motoru zvoleného elektrokola. 

Ekolo.cz je největším pražským prodejním a servisním partnerem značek elektrokol Leader FoxAuthor, 4 EVERApache elektrokola, Giant Bicycles, BH bikes a Gocycle. Na stánku budou k dispozici k testování nejzajímavější novinky pro rok 2017.

Pro otestování bude připravena kompletní kolekce 9 nových modelů 2017 prémiové české značky AGOGS electric bikes včetně světové premiéry trekingového modelu AGOGS GUST a také nejlehčí elektrokolo - pouze 14,9 kg vážící novinka - UMA mini.   

 

Vyhrajte skládačku Foldy!Každý návštěvník, který si na testovací dráze vyzkouší některý z modelů AGOGS a přihlásí se do slosování, bude moci každý den v 16.00 * vyhrát nový model skládačky FOLDY v ceně 9990 Kč v jedné z atraktivních letošních barev. 

Ale ani návštěvníci, kteří nebudou vylosováni, neodejdou s prázdnou. Každý získá 100 Kč slevu pro nákup zboží na e-shopu www.ekolo.cz

 

 

bike music zdarmaPřímo na veletrhu bude možné provést okamžitou objednávku libovolného elektrokola z nabídky Prodejny ekolo.cz. Vedle již nabízených výhod pro zákazníky ekolo.cz - jako je například celoroční bezplatný servis elektrokola a formátování a kontrola baterie zdarma - každý nový majitel dostane k elektrokolu zdarma také unikátní AGOGS Bike Music 2 - odolný basový HiFi reporduktor v ceně 999 Kč, který je určený pro bezpečný poslech hudby z mobilního telefonu nebo z datové karty při jízdě na kole.


Omlouváme se ale obchod bude z důvodu účasi na výstavě v sobotu 1.4. uzavřen. 

Těšíme se na návštěvu u ekolo.cz. Postaráme se o Vaši spokojenou jízdu na elektrokole!

* Vylosovaný výherce - návštěvník veletrhu ForBike bude kontaktován telefonicky, pokud nebude schopen převzít výhru, vyhrazuje si organizátor vylosovat jiného návštěvníka, který bude v době losování přítomen na veletrhu.