FUTURE PORT PRAGUE - testovací zóna nejnovějších elektrokol.

2. září 2019

FUTURE PORT PRAGUE - testovací zóna nejnovějších elektrokol.

LEV Test zone: zažijte na vlastní kůži aktuální stav vývoje technologií e-bike. 
Taková škála různých typů elektrokol na jednom místě dosud nikdy představena nebyla.

 

ELEKTROKOLA – to je elektro-mobilita, která je teď a tady.

Úsměvné představy o důchodcích podvádějících pravověrné cyklisty na kolech s motorkem jsou dávno pasé.  

V některých zemích již elektrokola nahradila většinu jízdních kol a nyní k tomu dochází i v Česku a speciálně v Praze. Naprosto unikátní možnost otestovat všechny segmenty trhu a jejich modely pro sezónu 2020 se naskytne návštěvníkům FPP EXPO v Depu Light Electric Mobility, které připravilo ekolo.cz.

Na místě budou high-endová celo-odpružená terénní elektrokola, trekingová kola s různým typem rámů, futuristická městská elektrokola s neviditelnými bateriemi, silniční elektrokola pro neuvěřitelné dojezdy, skládací i mikro-skládací modely, elektrické Fat-bikes pro sníh i písek a samozřejmě též nákladní e-kola, trend posledního roku v celém Evropě.

Ukážeme propojení e-kola s mobilními aplikacemi, aplikace na plánování trasy po městě, ukážeme nabíjecí stojan i dobíjecí stanici pro elektrokola. Na místě bude specialista na operativní leasing elektrokol.

Všechna e-kola si můžete vzít a jet se na nich projet s průvodcem. Tedy žádá statická výstava, ale 100% Hands-on a Drive-on zážitek. Připravili jsme speciální trasu pro eMTB a trasu pro Městská/dopravní kola ve Stromovce. 

Po návštěvě FPP si budete moc rozhodnout, zdali se vyplatí čekat na nákup elektromobilu, nebo si radši  hned pořídit elektrické kolo.  K dispozici budou modely 2020 a 2019 od značek: Leader Fox, Rock Machine, Gepida, Giant / LIV a Agogs.

Všechny modely (v různých výškách pro různé jezdce) k dispozici v rámci Light Electric Vehicle Test Zone:

LEV Zone ekolo.cz najdete hned vedle hlavního pódia.  Odjezdy na Testovací jízdy po oba dny každých 15 minut.

Vstupenky na Festival FPP zakoupíte zde.

ekolo elektorkolamapa FPP