JEDEME NA 100%. SERVIS BEZ OBJEDNÁNÍ. PRO TEST A NÁKUP ELEKTROKOLA REZERVACE ONLINE ZDE.

Proč toto ekolo?


 

- Elektrokolo je po vzhledové stránce v ucházejícím stavu. Na rámu jsou odřeniny od běžného používaní.

- Baterie byla proměřena a vykazuje 87% od původní kapacity

 

 

- Elektro-komponenty fungují naprosto v pořádku

 

-  Mechanické komponenty jsou ve výborném stavu

 

Dámské elektrokolo Gepida Alboin Pro SLX, bezkonkurenční kvalita a výkon

  • Vysoce kvalitní elektrické kolo se středovým pohonem Bosch Performance, moderním hliníkovým hydroformním rámem s plně integrovanou baterií, bohatou výbavou a neuvěřitelně dlouhým dojezdem. Universální elektrokolo pro každého, koho potěší pohled na krásné kolo zároveň vyžaduje nekompromisní kvalitu. Designeři firmy Gepida vytvořili neokoukaný stylový rám ve stylu cruiseru s vestavěnou baterií, takže skoro není na první pohled zřetelné, že se jedná o elektrokolo a špičkové komponenty, používané na závodních kolech doplní požitek z jízdy a dlouhodobou trvanlivost. 
  • Elektrokolo Gepida Alboin Pro SLX má 28" kola obutá do pneumatik Schwalbe Energizer Plus s reflexním pruhem a silnou protiprůrazovou vložkou, brzdy jsou hydraulické kotoučové Shimano Deore BR-M600. Řazení zajištuje 10 rychlostní přehazovačka Shimano SLX a nechybí i další výbava jako odpružená přední vidlice, blatníky, zadní nosič, pevný stojan a pohodlné sedlo. 

 

  • Elektrokolo je poháněno špičkovým pohonem Bosch Performance se silným kroutícím momentem ve spolupráci se silnou 500Wh Li-Ion baterií zajišťující dojezd přes 100 km v mírně kopcovitém terénu. Hlavní přidanou hodnotou středových pohonů Bosch je způsob přípomoci elektrokola, které pomáhá na základě tlaku v pedálech. Motor sám vyhodnotí, kdy je potřeba pomoci více a kdy méně a hlavně zabírá okamžitě po přitlačení do pedálů, takže reaguje ihned a umožňuje snadné rozjíždění i do kopce. Samozřejmostí u tohoto modelu kola je rychlonabíječka 4A, přehledný display Intuvia a diodové osvětlení Axa Blueline30 / Trelock Ls611 napájené z baterie. 

- Velikost rámu 17" (M)

- Kolo má najeto 2824 Km

- Na elektrokolo je standardní roční záruka!

- Rok používané v naší půjčovně

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)