GHOST ELEKTROKOLA

Celoodpružené elektrokolo GHOST HYBRIDE ASX BASE 160

Tento model už bohužel není v naší nabídce.

Podívejte se, prosím, do kategorie, zdali nenajdete podobný, který by vám vyhovoval, nebo nám zavolejte na tel.: 220 99 1111 a společně vymyslíme nejlepší alternativu.

Proč toto ekolo?

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU
GHOST HYBRIDE ASX BASE 160
  • motor: Bosch Performance Line CX 4. gen
  • baterie: Bosch Power Tube 625 Wh
  • velikost rámu: S, M, L, XL
  • počet převodů: 12 (11-50)
  • typ displeje: Bosch Purion
  • zdvih vidlice: 160 mm
GHOST HYBRIDE ASX BASE 160

Rock Shox 35 Silver TK Solo Air 160 mm skvělá odpružená vidlice pro opravdové cyklo nadšence. Plná elegantních technologií. Disponuje pružením Solo Air s jednou vzduchovou komorou. Je lehká a plná legendárního know-how RockShox - určitě zlepší úroveň vašeho ježdění. TurnKey™ lockout.

GHOST HYBRIDE ASX BASE 160

Vysoce výkonný a ovladatelný brzdový systém Tektro HDM-735 203 mm. Hydraulické disky, píst F4 X R2. Lehký polygonový typ proudění vzduchu (TR180-19). Vysoký tepelný rozptyl. Vynikající vlastnosti při rozpínání tepla. Snadná instalace, nastavení a údržba. 

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s průměrnou asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

Celoodpružené horské elektrokolo GHOST HYBRIDE ASX BASE 160 je zárukou nekonečné zábavy. Svou skvělou výbavou a moderní geometrií splňuje požadavky na jedno z nejlepším elektrokol své kategorie. Výkonný motor Bosch Performance CX 4. generace, doplněný integrovanou baterií Bosch PowerTube s kapacitou 625 Wh a snadným ovládáním pomocí displeje Bosch Purion dodá potřebnou podporu i energii pro nejnáročnější destinace a vrcholy.

Díky geometrii odrážející moderní a současné trendy a rámu s nízkým slopingem horní trubky poskytuje dostatek prostoru a jezdce nijak neomezuje. Přední 29" kolo má skvělou ovladatelnost a průchodnost terénem a zadní 27,5+ kolo zaručuje díky své šířce maximální záběr, účinnější brždění, tlumení nárazů a bezpečnost. Výsledkem této kombinace je, že elektrokolo GHOST HYBRIDE ASX BASE 160 vyniká dokonalou koordinovanou stabilitou a lepší trakcÍ na jakémkoliv povrchu.

Nechte se unést modelem GHOST HYBRIDE ASX - skutečné elektrokolo s all-mountain charakterem, díky kterému snadno vyjedete jakýkoliv vrchol.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol, nebo nás rovnou kontaktujte. 
Chcete si elektrokola osobně prohlédnout a "osahat"? Rádi vás uvítáme v našem showroomu.

Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 1.590 Kč je nyní pro Vás ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky. Expediční protokol s popisem úkonů, jménem mechanika a s datem kompletace.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete a v čase, který si sami určíte, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
Středový motor BOSCH Performance Line CX 2020

BOSCH Performance Line CX 2020

Středové motory jsou aktuálně nejvyužívanějšími pohony v elektrokolech a i když jejich nástup přišel až v roce 2014, svými přednostmi si velmi rychle získaly obrovskou oblibu. Středové motory téměř vytlačily nábojové motory a již se nachází snad ve všech typech kol.

Více informací

Baterie BOSCH POWER TUBE 625 integrována do elektrokola

BOSCH POWER TUBE 625

BATERIE PowerTube 625 umožňuje trekkingovým a horským elektrokolům vzít je na opravdu velké vzdálenosti. Díky své kompaktní velikosti a minimalistickému designu může být baterie integrována do ekola tak, aby bylo dosaženo optimálního efektu. Sofistikovaná technologie lithium-iontových baterií, které lze integrovat do rámu, zajišťuje bezstarostný zážitek z jízdy, zatímco bezpečnostní západka zabraňuje vypadnutí baterie i v náročném terénu. Baterie však lze snadno vyjmout.

Více informací

 

 

Displej Bosch Purion

Displej Bosch Purion

Purion je minimalistický palubní počítač pro každého, kdo si přeje mít elegantní vzhled na řídítkách, ať už pro použití ve městě nebo v terénu. Všechny důležité informace získáte pohodlně stisknutím tlačítka během jízdy, přičemž obě ruce zůstávají na řídítkách. Pět různých jízdních režimů vám poskytne správnou podporu v každé situaci.

Bosch Purion byl navržen jako alternativa k displeji Intuvia s důrazem na kompaktnost a jednoduché ovládání. Displej je dodáván včetně kabeláže, držáku na řídítka a je dostupný ve dvou barevných provedeních.

Více informací

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Typ pohonu Bosch Performance CX GEN4
Ovládání Bosch
Kapacita a typ baterie Bosch Power Tube 625 Wh
Typ a materiál rámu Hybride ASX AL
Přední vidlice Rock Shox 35 Silver TK Solo Air 160 mm
Řazení SRAM SX Eagle Single Click
Přehazovačka SRAM SX Eagle 12-S
Typ a značka brzd Tektro HDM-735 203 mm Disc
Kliky Ground Fiftyone 34T
Kazeta SRAM PG-1210 11-50
Řidítka Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 780 mm Rise 15 (S) 25 (M/L) 35 (XL)
Sedlo Selle Royal 2096HRN
Sedlovka GHOST SP DC1 31.6 mm
Nosnost 120 kg
Ráfky Rodi Tryp
Přední náboj Fastace DA201-F 15x110 mm
Zadní náboj Fastace DA201-R 12x148 mm
Pláště WTB Ranger
Hmotnost vč. baterie 25,4 kg
Tlumič Hodaka Rear Shock 160 mm
Displej Bosch Purion

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)