ELEKTROKOLA CRUSSIS 2021 U NÁS MÁME JIŽ SKLADEM!

GIANT FATHOM E+ 1 29

! ILUSTRAČNÍ OBRÁZEK !

Předobjednávka. Využijte nákup za zvýhodněnou cenu. 
Předpokládaný termín naskladnění: Únor - Duben 2021.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Vyberte si z variant: info

Proč toto ekolo?

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

NOVINKA V ELEKTROKOLECH 2021!

Horská elektrokola Fathom E+ 29, která mají novou baterii EnergyPak Smart Compact 500, vás dostanou do přírody. Můžete s nimi poznávat nová místa, na která byste se jinak třeba ani nepodívali. Motor SyncDrive Sport Yamaha vám pomáhá při šlapání, a vy tak dojedete dál nebo i do větších kpců než kdykoliv předtím. A navíc také s mnohem menší námahou.

Hliníkový rám ALUXX s pohodlnou geometrií je navržen pro baterii EnergyPak Smart Compact 500 Wh, která je uložena ve spodní rámové trubce a vyjímá se zespodu. Mimořádně rychlé nabíjení baterie umožní 6 ampérová nabíječka SmartCharger. Rám kola je navíc připraven pro instalaci druhé baterie EnergyPak Plus, která přidá dalších 250 Wh pro ještě vyšší dojezd (tato baterie je navržena jako volitelné příslušenství). Tento model využívá motoru SyncDrive Sport Yamaha s točivým momentem 70 Nm, maimální podporou 350 % a režimem SmartAssist, což je plně automatické nastavení výše podpory. Díky technologii PedalPlus, což je důmyslná soustava celkem šesti senzorů, je projev motoru velmi přirozený a na sílu vašeho šlapání reaguje okamžitě, ale zároveň plynule. Ovládací jednotka Giant RideControl One ANT+ umožňuje dodatečnou instalaci kompatibilního dipsleje, který je nabízen jako volitelné příslušenství. Chybět nesmí funkce walk assist, což je režim dopomoci při vedení kola za chůze. Díky Bluetooth konektivitě pak můžete vaše kolo spárovat s aplikací Giant RideControl pro chytré telefony (Android a iOS) - tato aplikace nabídne další užitečné funkce, jako například přesný stav baterie, možnost upravit výši podpory ve všech jízdních režimech podle vašich preferencí, záznamy o vašich jízdách nebo fitness funkce včetně analýzy vašeho výkonu. Pojďme se podívat na komponenty. O terénní nerovnosti se postará odpružená vidlice se zdvihem 120 mm. Vysoký brzdný účinek zajistí hydraulilcké brzdy Shimano. Pláště Maxxis Rekon mají optimální šířku 2,4" a boční ochranu EXO. Rám kola je připraven na dodatečnou montáž stojánku pomocí integrovaného úchytu.

TECHNOLOGIE GIANT HYBRID CYCLING
Na ovládání RideControl zapnete elektrický pohon zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu nebo plně automatický režim SmartAssist. Jakmile se opřete do pedálů, aktivujete senzory PedalPlus, které přenášejí informace do řídící jednotky. Tato centrála celého systému bleskurychle vyšle požadavek na odpovídající množství energie do baterie EnergyPak. Následně je energie převedena do motoru SyncDrive, který se okamžitě a plynule rozběhne a začne vám pomáhat při šlapání. 

VYSOKÝ VÝKON A DOSTATEK ENERGIE
Výkonný středový motor SyncDrive Sport Yamaha má točivý moent 70 Nm a nabízí podporu až 350 %. Baterie EnergyPak Smart Compact s kapacitou 500 Wh je uložena ve spodní rámové trubcce, vyjímá se zespodu a nabíjet ji můžete i přímo vkole. Mimořádně rychlé nabíjení umožní 6 ampérová nabíječka SmartCharger. Rám kol aje navíc připraven pro instalaci druhé baterie EnergyPak Plus, která přidá dalších 250 Wh pro ještě vyšší dojezd (tato baterie je nabízena jako volitelné příslušenství).

AUTOMATICKÝ REŽIM SMARTASSIST
Kromě pěti manuálně volených jízdních režimů máte k dispozici také plně automatický režim SmartAssist, ve kterém systém sám vyhodnocuje, jakou míru podpory má motor dodat. Pomáhá mu v tom 6 senzorová technologie PedalPlus, která ke čtyřem základním senzorům přidává ještě senzor zrychlení (akcelerometr) a senzor náklonu.

TECHNOLOGIE
ALUXX Aluminum
Hybrid Cycling Technology
SyncDrive Sport Yamaha
SmartAssist
EnergyPak Smart Compact 500
EnergyPak Plus (jako volitelné příslušenství)
RideControl One ANT+
RideControl E-bike App 

 

 

 

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s maximální asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)


Americko - Tchaj-wanská značka GIANT se pyšní titulem největšího výrobce jízdních kol na světě. Elektrokoly se GIANT začal zabývat jako jeden z prvních již v roce 2006 a dnes přináší širokou paletu trekingových a eMTB modelů té nejvyšší kvality a nejlepších technologií. V roce 2017 byla GIANTem uvedena na trh specifická nabídka elektrokol pouze pro ženy pod značkou LIV. ekolo.cz se pyšní statusem největšího prodejce elektrokol GIANT na českém trhu.

 

Navíc k elektrokolu:

 


 

Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Typ pohonu Giant SyncDrive Sport, powered by Yamaha
Kapacita a typ baterie Giant EnergyPak Smart 500 Wh, Giant EnergyPak Plus range extender compatible
Ovládání Giant RideControl One ANT+
Velikosti rámu S, M, L, XL
Typ a materiál rámu ALUXX Aluminum, Overdrive Head Tube, 141 mm Boost QR, ISS
Přední vidlice SR Suntour Raidon 32 Boost Air LOR 29, 120 mm travel, lockout
Počet převodů 12
Řazení SRAM SX Eagle
Přehazovačka SRAM SX Eagle
Přední brzdy Shimano MT400, Hydraulic, 203/180 mm
Zadní brzdy Shimano MT400, Hydraulic, 203/180 mm
Kliky SRAM X-Sync 38 zubů chainring, Praxis e-Cadet+ crankarm
Kazeta SRAM Eagle PG-1210, 11-50 zubů, 12-Speed
Představec Giant Contact
Řetěz SRAM SX Eagle
Řidítka Giant Connect TR Riser 31,8 x 690 - 780 mm
Sedlo Giant Sport
Sedlovka Giant 30,9 mm, Forged Aluminium
Ráfky Giant XCT 29 Tubeless Ready
Přední náboj Giant eTracker Sport 15 mm Thru-Axle
Zadní náboj Giant eTracker Sport 141 mm QR, e-bike optimized
Pláště Maxxis Rekon 29x2.4", EXO, 60 TPI
Pedály Aluminum Platform
Nosnost 120 kg
Dráty Stainless steel
Displej Wireless display compatible
Brzdové páky Shimano Deore MT401

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)