Začal historicky největší výprodej elektrokol na českém trhu!

8. září 2022

Začal historicky největší výprodej elektrokol na českém trhu!


V říjnu 2022 přivítá nadšence e-bikingu, elektromobility i dopravy na kole úplně nová prodejna ekolo.cz na Praze 6 u obchodního centra Šestka. 

Značka ekolo.cz, která Česku představila před 16 lety poprvé elektrokola, zde nabídne ještě lepší služby vývoje, prodeje, servisu a půjčování elektrokol.  
 

 


Proto teď vypukla v současném showroomu ekolo.cz v Krči 
(naproti Thomayerově nemocnici, v ulici Pod Višňovkou 29, Praha 4)
ojedinělá akce s názvem 

Dohodněte si svojí cenu”.

Ano, je to přesně tak, jak myslíte:

Jakýkoliv z vystavených skladových modelů elektrokol viz
ekolo.shop/vystaveno (aktuálně se jedná asi o 150 modelů elektrokol od 14 různých značek) si můžete ihned odvézt za cenu, kterou si individuálně dohodnete s prodejcem. 

Nové elektrokolo tak můžete mít ihned a s 15, 30 nebo klidně i 40% slevou!

A samozřejmě s plnou zárukou a garancí našeho technického servisu. 

Akce platí pouze pro vystavené modely a je omezena jejich aktuální dostupností. Na internetových stránkách www.ekolo.cz je vždy uvedena aktuální cena doporučená výrobcem elektrokola. 

Akci doporučujeme využít osobně v prodejně (ve všední dny od 10 do 19 hod a v sobotu 10-14 hod), případně dohodnutím  rezervace po telefonu na čísle 220 99 1111. 


V případě poptávky na zaslání kompletně sestaveného elektrokola a využití této akce je cena za přípravu, balení a odeslání kamkoli v ČR stanovena na 990 Kč. Pro standardní nákup je doručení zdarma.