♡ ROCK MACHINE!  AŽ 10.000 Kč SLEVY NA MODELY 2020 NABÍZÍ AKTUÁLNÍ "EKOLO TÝDNE"

Jen do konce března za staré ceny roku 2014

1. března 2015

Jak je to možné? 

Díky spolupráci s dodavateli našich komponent a dostatečnému předzásobení jsme se rozhodli elektrokola značky AGOGS, kterou ekolo.cz vyrábí, i značky BH Bikes, kterou ekolo.cz distrubuuje, nabízet i v dubnu 2015 za ceny stanovené již v prosinci 2014. 

Využijte této nabídky a pořiďte si kvalitní elektrokolo levnějí.  Navštivte nás osobně v krásně zrekonstruovaném Showroomu ekolo.cz v Holešovicích

Připravili jsme pro Vás zcela novou prezentaci kvalitních brašen a značkového příslušenství, kompletní přehled baterií a nabíječek AGOGS.  Využijte také unikátní nabídku bezplatného upgrade (výměny) sedla, držadel nebo plášťů u vašeho nového elektrokola! 

   

Kavárna v ekolo.cz

Víme, že výběr nového elektrokola není snadný a je třeba mu věnovat čas. Proto jsme pro naše zákazníky zprovoznili klidné posezení, kde Vám nabídneme kávu nebo čaj a můžete si vše dobře a bez stresu rozmyslet.  


Jestě v dubnu si jestě můžete zápůjčit elektrokolo zcela zdarma na celý den!

Jakékoli elektrokolo značky AGOGS si můžete až do 30.4.2015 zdarma zapůjčit od 9.30 do 18.00 hod. a pořádně si jej otestovat na Vaší vlastní pražské trase.

Víkendová zápůjčka (4 dny: pátek - pondělí) je pak k dispozici za symbolických 500 Kč (pouze 125 Kč za den). Platí však nutnost složení zálohy hotově, nebo kartou a další podmínky viz. Půjčovna ekolo.cz. Otestujte si detailně vybrané e-kolo bez rizika. Nikdy nekupujte elektrokolo na základě slibů prodejců.  

 

Až do konce dubna jsme také prodloužili výhodnou Jarní servisní prohlídku - již od 390 Kč za jedno kolo. Více informací zde.