Jen do konce března za staré ceny roku 2014

1. března 2015

Jak je to možné? 

Díky spolupráci s dodavateli našich komponent a dostatečnému předzásobení jsme se rozhodli elektrokola značky AGOGS, kterou ekolo.cz vyrábí, i značky BH Bikes, kterou ekolo.cz distrubuuje, nabízet i v dubnu 2015 za ceny stanovené již v prosinci 2014. 

Využijte této nabídky a pořiďte si kvalitní elektrokolo levnějí.  Navštivte nás osobně v krásně zrekonstruovaném Showroomu ekolo.cz v Holešovicích

Připravili jsme pro Vás zcela novou prezentaci kvalitních brašen a značkového příslušenství, kompletní přehled baterií a nabíječek AGOGS.  Využijte také unikátní nabídku bezplatného upgrade (výměny) sedla, držadel nebo plášťů u vašeho nového elektrokola! 

   

Kavárna v ekolo.cz

Víme, že výběr nového elektrokola není snadný a je třeba mu věnovat čas. Proto jsme pro naše zákazníky zprovoznili klidné posezení, kde Vám nabídneme kávu nebo čaj a můžete si vše dobře a bez stresu rozmyslet.  


Jestě v dubnu si jestě můžete zápůjčit elektrokolo zcela zdarma na celý den!

Jakékoli elektrokolo značky AGOGS si můžete až do 30.4.2015 zdarma zapůjčit od 9.30 do 18.00 hod. a pořádně si jej otestovat na Vaší vlastní pražské trase.

Víkendová zápůjčka (4 dny: pátek - pondělí) je pak k dispozici za symbolických 500 Kč (pouze 125 Kč za den). Platí však nutnost složení zálohy hotově, nebo kartou a další podmínky viz. Půjčovna ekolo.cz. Otestujte si detailně vybrané e-kolo bez rizika. Nikdy nekupujte elektrokolo na základě slibů prodejců.  

 

Až do konce dubna jsme také prodloužili výhodnou Jarní servisní prohlídku - již od 390 Kč za jedno kolo. Více informací zde.