K novému elektrokolu dostanete zdarma kabel pro bezplatné nabíjení elektrokola po celém Česku

3. května 2021

K novému elektrokolu dostanete zdarma kabel pro bezplatné nabíjení elektrokola po celém Česku

Rozjeli jsme projekt Powerbox.One - unikátní technologické řešení nabíjecích stanic pro elektrokola pro dobití baterie elektrokola "mimo domov", bez nutnosti vožení si vlastní nabíječky. 

Díky zájmu mnoha partnerů - energetických skupin, krajských úřadů, municipalit a provozovatelů infocenter, restaurací i pamětihodností se povedlo vytvořit síť, která nabízí bezplatné a bezpečné dobití baterie pro vaše elektrokolo již na 160 místech po celém Česku

Abyste si mohli své elektrokolo z Powerboxu nabít, potřebujete nabíjecí kabel. Ten si můžete vypůjčit od provozovatele nabíjecí stanice, ale nerychlejší a nejjednodušší cesta k nabíjení je mít kabel vlastní - takový, který odpovídá typu konektoru na vaší baterii. Tady se můžete podívat na video, jak na to.

Pak už stačí najít si na mapě lokality, kde jsou nabíječky instalovány a a udělat si sem výlet. Za chvíli už snad budou otevřeny i restaurace, které mají u sebe nabíjecí stanice a bude možné strávit čas potřebný pro nabíjení (typicky 60-90 minut) zastávkou na občerstvení. 
 

K nabíjecím stanicím Powerbox.one nyní nabízíme 14 různých typů bateriových konektorů na nabíjecích kabelech, včetně nabíjení baterií uzavřených systémů (s komunikací) - Bosch Ebike a Shimano STePS (zde ale pouze v kombinaci s cestovním nabíječem). Kompletní přehled značek elektrokol a odpovídajících typů nabíjecích kabelů najdete Zde.
 


Uvažujete o zřízení vlastní nabíjecí stanice ve vaší obci, u turistického místa, nebo u vaší restaurace již od 22.500 Kč? . Klikněte zde a o nabíjecích stanicích pro elektrokola se dozvíte všeNašim zákazníkům, kteří si objednají libovolné elektrokolo* z nabídky ekolo.cz, získání nabíjecího kabelu zcela zdarma (standardní cena je od 730,- do 980,- Kč vč. DPH).  Stačí pouze v poznámce u vaší objednávky uvést zájem o získání odpovídajícího nabíjecího kabelu. 

Pro zákazníky, kteří už elektrokolo* od ekolo.cz mají nabízíme 50% slevu na nákup nabíjecího kabelu (opět do konce dubna 2021). Při objednávce nabíjecího kabelu na ekolo.cz/powerbox uveďte do poznámky, jaký máte typ elektrokola a kdy jste jej u nás koupili. Poté zvolte platbu bankovním převodem a sleva vám bude započítána po ověření naším prodavačem.  

* mimo modelů GIANT / LIV

Nabíjecí stanice Powerbox - to je záchrana na cestách s elektrokolem