AGOGS Beam + Powerbank + designová brašna
Akce
Novinka

TOTO ZBOŽÍ JE VYSTAVENO V PRODEJNĚ EKOLO.CZ

AGOGS Beam + Powerbank + Roswheel bag

Ideální kombinace výkonného LED cyklo-světla, kapacitní Power-banky a designové značkové Cyklobrašny na mobil.
Tento produkt se již bohužel nevyrábí. Vyberte si jiný model z dané kategorie

Za zlomek ceny konkurenčních produktů přináší značka AGOGS.

 

Brašna Roswheel na rámovou trubku Vám umožňuje mít při jízdě na kole svůj telefon stále na očích. Integrovaná powerbanka Vám prodlouží výdrž baterie telefonu a můžete tak cestovat déle. 

AGOGS Beam nabízí 3 módy svícení: maximální, ztlumené a strobo-blikání. Přepíná se zelně podsvíceným vypínačem.  Splňuje IP56, což zajišťuje odolnost vůči stříkající vodě ze všech úhlů.

 

 

Objednejte si tuto kombinaci a ušetřete 100 Kč!
 

Cyklosvětlo AGOGS BEAM -  je ultra silné LED cyklistické světlo s novou technologií diody XM-L T6, se svítivostí až 1200lm (lumen) s dosvitem až 300 metrů ve studené bílé barvě světla.

+

Power-banka s kapacitou 2600 mAh s baterií Lithium Ion a USB výstupem a microUSB nabíjecím konektorem a s poutkem. Kapacita stačí na 3,5 hodiny maximálního výkonu LED svítilny, nebo na 6 hodin nepřetržitého svícení v režimu Eco nebo blikání.  

+

Cyklobrašna na mobil Roswheel na rámovou trubku voděodolná a prachuvzdorná, se speciální vrstvou pro přirozené ovládání smartphone - pro telefon do rozněru až 4,9 palce.  Vybavena  vnitřní variabilní kapsou a vyztuženými boky. 

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)