Splátkový prodej - kalkulačka

LEADER FOX Arimo 27,5"


  K tomuto elektrokolu celoroční bezplatný servis, formátování 
  a kontrola baterie ZDARMA!
 Více informací najdete zde.

Tento produkt se již bohužel nevyrábí. Vyberte si jiný model z dané kategorie
kompletní odborný servis v hodnotě 2500 Kč ZDARMA
Nadstandardní testy baterií
100% složené doručíme zdarma
30 dní na výměnu. Nákup bez rizika.

  • Elektrokolo Arimo je vybaveno baterií s výkonnými články LG s kapacitou 600 Wh, umístěnou na rámu kola a zadním motorem Bafang s výkonem 250 W. Systém BMS (battery managment system) v baterii umožňuje sledovat historii funkčnosti jednotlivých článků. Podařilo se sladit šlapací senzor tak, aby se maximálně využila kapacita baterie pro co nejdelší dojezd. 

 

  • LCD displej zobrazuje funkce: volbu 7 režimů asistence, funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce ), zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti, ujeté kilometry, denní a noční režim (vypnutí/ zapnutí podsvícení displeje) a ukazatel stavu nabití baterie.

 

  • Průměrný dojezd kola s plně nabitou baterií je přibližně 70 - 100 km, avšak tento údaj je ovlivnět více faktory. Dojezd elektrokola tedy závisí: na hmotnosti jezdce a případného nákladu, fyzické kondici cyklisty, stylu jízdy, technickém stavu kola, teplotě a větru, převýšením při trase a terénu (kopcovitý terén, bláto, písek atd. snižují dojezd).


Elektrokola Leader fox se vyvíjí a montují výhradně v České republice.

 

 


 

Orientační výpočet reálného dojezdu tohoto elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s maximální asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

 

HORSKÉ ELEKTROKOLO S VELKOU VÝDRŽÍ. Silný motor a kapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce a vy si tak užijete perfektní off-road jízdu. Horská elektrokola však také vyžadují tu nejvyšší kvalitu - odolný rám, kvalitní brzdy a dobré odpružení... Vše je podstatné pro bezpečnou jízdu v drsném terénu a při prudkých sjezdech. Proto každé horské elektrokolo pro vás pečlivě prověřujeme a do naší nabídky jsme zařadili jen taková MTB elektrokola, která prošla náročnými testy.

 

Nábojový motor BAFANG. Zadní motor BAFANG je ideální pro turistická a cestovní  ekola. Hlavní výhoda spočívá v ideálním přenosu točivého  momentu, a tak v terénu nehrozí prokluzování. Je lehký a  má nominální výkon 250Watt a špičkový přes 500W.

 

Český LEADER FOX patří mezi nejoblíbenější značky elektrokol a ekolo.cz patří k největším prodejním  a servisním partnerům v ČR. Značka nabízí široký sortiment 40 modelů od skládacích, městských elektrokol až po oblíbené cestovní a terénní modely. Díky plné integraci baterie a využívání výkonných středových i nábojových pohonů je to volba pro ty kdo hledají kvalitu a design za rozumnou cenu. Montáž elektrokol LEADER FOX probíhá v ČR v Českých Budějovicích.

 

 

Možná by Vás zajímalo:

 

                           

                           

                           

                           

                           

 

Kapacita a typ baterie 600Wh (36V/16Ah), rámová Li-Ion LG STANDART BMS
Hmotnost vč. baterie 23,6Kg
Nosnost 120Kg
Typ a materiál rámu DURAL 6061
Typ pohonu Bafang 250W
Snímač Fotodiody
Ovládání LCD dispej
Řazení a přehazovačka Shimano M310 / Shimano Alivio
Typ a značka brzd TEKTRO HYDRAULICKÉ AURIGA HD-M290
Přední vidlice RST BLAZE TnL, ZDVIH: 100mm
Pláště SCHWALBE SMART SAM Performance, 27,5x2,25
Sedlo a sedlovka Selle Royal Verve / Exerace d:31,6mm, l:350mm

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)