LEADER FOX Braga Fat Bike 26" 2017

TOTO ZBOŽÍ JE VYSTAVENO V PRODEJNĚ EKOLO.CZ

 

LEADER FOX Braga fatbike 26" 2017

Kvalitní Fat Bike kolo s centrálním motorem Bafang Max Drive.

K tomuto elektrokolu celoroční bezplatný servis, formátování
a kontrola baterie ZDARMA!
Více informací najdete zde.

Tento produkt se již bohužel nevyrábí. Vyberte si jiný model z dané kategorie
kompletní odborný servis v hodnotě 2500 Kč ZDARMA
Nadstandardní testy baterií
100% složené doručíme zdarma
Výkon motoru může být zvýšen
30 dní na výměnu. Nákup bez rizika.

 • Fenomén kol Fat Bike čili kol s širokými pneumatikami je dán jejich nepřekonatelným chováním na nezpevněném terénu – sníh, kamení, bláto atd. Pneumatiky jsou také vysoké a tím nahrazují odpružení tlumičů, proto se málokdy osazují i přední kyvnou vidlicí.Díky tomu vyžadují kola Fat Bike menší údržbu a jejich váha je srovnatelná s horskými koly.
 • Nevýhodou kol Fat Bike je vysoký valivý odpor pneumatik, který tak vyžaduje větší úsilí při klasickém šlapání. Leader Fox se proto rozhodl osadit model Braga výkonným středovým motorem Bafang a vysokokapacitní baterií s 504Wh, díky tomu si můžete vychutnat bez námahy neuvěřitelnou zábavu při prostupu terénem třeba i v zimě na sněhu.


 

Orientační výpočet reálného dojezdu tohoto elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s maximální asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

 

HORSKÉ ELEKTROKOLO S VELKOU VÝDRŽÍ. Silný motor a kapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce a vy si tak užijete perfektní off-road jízdu. Horská elektrokola však také vyžadují tu nejvyšší kvalitu - odolný rám, kvalitní brzdy a dobré odpružení... Vše je podstatné pro bezpečnou jízdu v drsném terénu a při prudkých sjezdech. Proto každé horské elektrokolo pro vás pečlivě prověřujeme a do naší nabídky jsme zařadili jen taková MTB elektrokola, která prošla náročnými testy.

 

Středový motor BAFANG MaxDrive má velmi vysoký krouticí moment motoru - až do 80 Nm. Motor ma snímač šlapání a torzní snímač síly šlapání. Čím větší silou cyklista šlape, tím větší silou motor pomáhá díky inteligentní řídící jednotce, která je integrována do těla motoru.

 

Český LEADER FOX patří mezi nejoblíbenější značky elektrokol a ekolo.cz patří k největším prodejním a servisním partnerům v ČR. Značka nabízí široký sortiment 40 modelů od skládacích, městských elektrokol až po oblíbené cestovní a terénní modely. Díky plné integraci baterie a využívání výkonných středových i nábojových pohonů je to volba pro ty kdo hledají kvalitu a design za rozumnou cenu. Montáž elektrokol LEADER FOX probíhá v ČR v Českých Budějovicích.

 

Kapacita a typ baterie PANASONIC 504Wh, 36V/14Ah, Li-ion
Hmotnost vč. baterie 23,9 kg
Nosnost 140 kg
Typ a materiál rámu DURAL 6061
Typ pohonu Středový Bafang MAXDRIVE
Snímač Torzní snímač
Ovládání LCD, USB VSTUP PRO NABÍJENÍ TELEFONU
Řazení a přehazovačka SHIMANO ALIVIO, SHIMANO DEORE
Typ a značka brzd TEKTRO 160mm/180mm, SHIMANO M315
Přední vidlice ALLOY
Pláště KENDA JUGGERNAUT SPORT, 26x4,5
Sedlo a sedlovka LEADER FOX, EXERACE D: 31,6mm, L: 300mm

LEADER FOX - vlastní továrna na kola a elektrokola v ČR. Leader Fox Factory

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #3 Roman , 7. října 2017 20:28
  Zdravím
  Je k tomuto modelu možnost rychlonabíječky nebo už je v ceně, popř. za jak dlouho dobije nabíječka baterii dodávaná k tomuto kolu?
  Díky za odp.
  • Mirek Lalinsky , 9. října 2017 13:21

   Dobrý den součástí je nabíječka 2A.

   Doba dobíjení se pohybuje kolem 7 hodin.

   Mirek Lalinský

 • #2 František Hála , 21. srpna 2017 11:24
  Dobrý den.Měl bych zájem o toto kolo,ale bohužel važím 145 kg.Chtěl bych jezdit jen mirný terén,polní cesty,asfaltky a tak. Myslíte že to tohle kolo vydrží? A také mám 190cm. Jaká je velikost rámu? Fatbika bych chtěl právě kvůli nosnosti,a v elektřině proto,že bydlím v horské oblasti.Děkuji za odpověď.
  • Mirek Lalinsky , 21. srpna 2017 11:41

   Dobrý den,
   je potřeba rozhodně přizpůsobit jízdu pro Vaši hmotnost tzn. vyhýbat se prudkým nárazů jako jsou výmoly obrubníky schody atd.
   Velikost rámu doporučuji 20" 

   Mirek Lalinský

 • #1 Jozef Hudak , 25. března 2017 17:51
  Dobry den.Chci si kopit tento fatbike.Jak je to s dostupnosti?
  • ekolo.cz , 27. března 2017 15:06

   Dobrý den, 

   začne se vyrábvět na konci měsíce března, takže pokud jej dneska objednáte, cca do konce příštího týdne - cca do 6/4 jej můžete mít doma. Jedná se ale o značně omezenou sérii, takže reálnou dostupnost potvrdíme až po obdžení závazné objednávky. 

    

    

    

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)