Letošní Vánoce oslavte s elektrokolem od ekolo.cz

11. listopadu 2019

Letošní Vánoce oslavte s elektrokolem od ekolo.cz

Darovat Elektrokolo? To není stejné, jako někomu nadělit mobil, nebo sekačku na trávu. Elektrokolo totiž není běžný spotřební produkt, nýbrž je to životní styl.  


Zde je naše nabídka pro Vaše letošní spokojené Vánoce: 


Prodloužená záruka
Jakékoli nové elektrokolo, které u nás zakoupíte mezi 11.11 a 30.1.2020, bude mít automaticky začátek záruky posunutý až od 1. března 2020 (tedy do 28.2.2022!!). O dvouletou záruku přes zimu tedy nepřijdete. A 10 let záruka na rám samozřejmě platí také až od března 2020. 


Snadná výměna za jinou velikost / model
Nemusíte mít obavu, pokud se obdarovanému nebude líbit třeba barva lakování elektrokola, nebo se netrefíte do správné velikosti rámu. Máte možnost využít naší unikátní BEZPLATNÉ VÝMĚNY ZA JINÝ MODEL ELEKTROKOLA zakoupeného od 11.11.2019 AŽ DO pátku 10. ledna 2020.


Poukaz na E-kolo
Pokud se nebudete moci rozhodnout ohledně typu nebo barvy, využijte náš dárkový kupón. Ten individuálně vytvoříme a dodáme Vám jej vytištěný na prémiovém papíře se jménem obdarovaného (nebo i s obrázkem zvoleného elektrokola) ve sváteční obálce.

Akční ceny
Listopad a prosinec jsou jediné měsíce v roce, kdy nám výrobci umožňují výrazné slevy elektrokol na vyrobené kusy skladem. V letošním roce se to týká cca 80% modelů z našeho sortimentu a slevy někde činí i 25.000 Kč. 
 

Doprava naším prodavačem    
Zákazníkům z Prahy a okresů Praha-západ a Praha-východ doručíme zakoupené elektrokolo zdarma naší vlastní dopravou až domů, či na vaše místo určení. Kompletně seřízené, nabité a se slavnostním designem.

 

Kompletní informace najdete na www.ekolo.cz/vanoce2019