LOVELEC ELEKTROKOLA

LOVELEC Triago Low Step - Bazar

Bazarový model
Najeté kilometry: 1235 km

Turistické elektrokolo používané minimálně. Rám nese menší známky používání. Před prodejem bude proveden důkladný servis. V případě zájmu informace na prodejně ekolo.cz nebo telefonu +420 220 99 1111

Kdy ekolo dostanete?

Cena před slevou: 58 490 Kč (ušetříte 19 490 Kč)

39 000 Kč

32 231 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Nejdůležitější parametry

Elektrokolo je po vzhledové stránce v uspokojivém stavu. Na rámu jsou lekhé odřeniny od běžného používaní

- Baterie byla proměřena a vykazuje 95% od původní kapacity

- Elektro-komponenty jsou ve výborném technickém stavu

-  Mechanické komponenty nejeví známky poruchy

 

Další informace: 

- Velikost rámu 18"

- Kolo má najeto 1235 Km

- Na elektrokolo je roční záruka!

- Půl roku používané v naší půjčovně

Trekové elektrokolo LOVELEC Triago LowStep je určeno především pro lehkou jízdu na silnici, cyklostezce nebo v nenáročném terénu. Mezi hlavní přednosti patří zejména pohodlná geometrie, jednoduchý designsnadná obsluha a vysoká spolehlivost elektrokola.

Model Triago LowStep je vybaven středovým pohonem MOTINOVA PEGASI o nominálním výkonu 250 W, točivým momentem 80 Nm  a integrovanou baterií s kapacitou 576 Wh.

Maximální dojezd na jedno nabití je okolo 135 km v závislosti na okolnostech jízdy a využití asistence, s nosností až 140 kg a tím je vhodné i pro osoby urostlejší postavy. Elektrokolo je vyráběno na 28" kolechVidlice Suntour Nex, odpružená, s regulací, se zámkem se postará o Vaše pohodlí. Řazení zabezpečuje Shimano Altus. Velkou výhodou je pak velmi praktický nosič a moderní ovládací LED panel s funkcí walk.

Elektrokolo Triago LowStep nabízí opravdu skvělé možnosti jak si užít jakýkoliv cyklovýlet.  

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Pustit kila k vodě a místo toho si zamilovat elektrokolo - využijte nabídku naší diagnostičky

Středový motor MOTINOVA PEGASI

Motor MOTINOVA PEGASI

Motor MOTINOVA PEGASI s nominálním výkonem 250W je perfektní volbou pro e-MTB. Pro dynamickou jízdu je zásadní točivý moment, ten je v případě tohoto motoru až 80 Nm. Dokáže odhadnout správné množství výkonu podle síly šlapání jezdce a vytočit odpovídající asistenci. 

- výkonný, tichý a vysoce účinný, podporuje až 320% rychlost jízdy
- kompaktní, lehký a odolný proti nárazu
- rychlost reakce 10 milisekund, citlivější rozpoznání jízdního záměru

Více informací

Výrobce LOVELEC

Elektrokola LOVELEC

Osvědčená česká značka LOVELEC působí na trhu již 6. rokem. Nabízí širokou nabídkou kvalitních elektrokol za rozumnou cenu! Ekolo LOVELEC je vždy navrženo tak, aby jeho spolehlivost a následná radost z jízdy uspokojili i náročného jezdce. Ekolo.cz nabízí pro tuto značku kvalitní záruční i pozáruční servis a možnost testovacích jízd na všech modelech ze sortimentu. Většina e-kol LOVELEC nabízí více variant kapacit značkových lithiových baterií.

Elektrokola LOVELEC

 

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)