Ekola "Skladem" expedujeme do 2 prac. dnů.            Otevírací doba prodejny a testování od 10.00 do 19:00.

n/a

Díky rozvolnění opatření a ukončení karantény můžeme i letos pro vás zorganizovat již 3. ročník testovacího “Festivalu nejlepších elektrokol” - EBIKE FEST 2020.

Účast na EBIKE FESTu je pro každého zdarma. Je třeba se pouze REGISTROVAT na místě nebo již nyní rychle online. 

EbikeFest 2020 se uskuteční v Praze v termínu 13. - 14. června 2020. V sobotu 13.6. se festivalová recepce otevítrá v 10:00 a poslední testy začínají v 18:30 a v neděli 14.6. Začínáme v 10:00 a poslední testery přivítáme v 16:30.


Každý, kdo se zaregistruje Zde na internetu předem a zúčastní se Festivalu bude zařazen do slosování o 40 poukazů v hodnotě 2500 Kč na Slevu na libovolné elektrokolo s pohonem BAFANG, který je hlavním sponzorem letošního testovacího festivalu.

Pro testování terénních elektrokol jsme připravili dvě dráhy: pro Pevné Hardtail eMTB a pro Celo-odpružené FS eMTB. Testování bude probíhat se zkušeným bajkerem na  single-trailech v Krčském lese, který sousedí s místem konání akce. Sem bude vyrážet vždy skupina s maximálně 5 jezdci pod vedením zkušeného bajkera, který jim v průběhu testu vysvětlí ovládání i techniku jízdy. PROHLÉDNĚTE SI VIDEO Z TESTOVACÍ DRÁHY!

Pro detailní vyzkoušení a otestování Cestovních, Trekingových a nízko-nástupových (městských) elektrokol bude vytyčena Vnitřní testovací dráha (bez auto-provozu) v našem chráněném areálu o délce cca 800 metrů, která nabídne různé povrchy a dostatečné převýšení.

Test elektrokol v reálných podmínkách je unikátní výhodou Ebike Festu pro každého, kdo o elektrokole uvažuje, ale potřebuje si srovnat plusy a mínusy mnoha různých pohonů a typů.


Poprvé budou na Ebike Festu též veřejnosti ve větší míře představena nákladní elektrokola, která jsou dokonalým řešením pro městskou logistiku. K prohlédnutí a případně otestování bude zhruba 14 různých modelů od 8 značek. V pátek 12. 6. od 14:00 organizuje pořadatel Ebike Festu, společnost ekolo.cz, také odborné setkání o Cargo elektro mobilitě.
Více informací o této akci na www.cargobike.live.

 

Na festivalu bude zajištěno občerstvení - vegetariánské jídlo a nealkoholické nápoje od našeho partnera Bistra TaMáma

Organizátor si vyhrazuje právo odmítnout registraci. Každý z partnerů akce - vystavujících značek má též právo nepůjčit registrovanému uživateli elektrokolo na testování a to i bez uvedení důvodů.