OSOBNÍ VÝDEJ Z E-SHOPU V PROVOZU OD PONDĚLÍ DO SOBOTY!  PROSÍM, REZERVUJTE SI VÁŠ INDIVIDUÁLNÍ TERMÍN ZDE

POWERBOX.ONE

Powerbox.ONE 6P - Nabíjecí stanice pro 6 elektrokol

Snadné nabíjení "mimo domov" pro většinu typů elektrokol. Venku i uvnitř.

Nabíjí 6, nebo až 8 elektrokol najednou. Včetně možnosti připojení elektrokol s pohony Bosch Ebike a Shimano Steps.

Lze ovládat přes internet a mobilní aplikaci. Přesné měření spotřeby elektřiny.
Unikátní řešení na trhu. Ideální pro turistický ruch, restaurace, hotely, info-centra a firemní flotily.

39 880 Kč

32 959 Kč bez DPH

Dostupnost: TOTO ZBOŽÍ JE POUZE NA OBJEDNÁVKU info

Popis

Ukázky instalací, konfigurátor kabelů, mapa funkčních stanic, možnosti získání dotazce na nabíjecí stanice - klikejte na www.powerbox.one

Nabíjecí stanice elektrokola    to NENÍ venkovní 230V zásuvka!
 

K čemu vlastně je Nabíjecí stanice?  

 • Nabíječka k elektrokolu nesmí být zapojena venku. nabíječe všech výrobců jsou určenay výhradně pro použití v krytých prostorách bez vlhkosti. 
 • Nabíječku nelze k elektrokolu nijak uzamknout, a proto jí nelze nechat bez dohledu. Při odcizení stojí majitele elektrokola nový nabíječ od 1.500 do 4.000 Kč !
 • Majitelé elektrokola nechtějí s sebou na výlet vozit nabíječky, které mají hmotnost od 0,7 do 2 kg a velmi ocení možnost dobití baterie elektrokola na místě zastávky. 


Možnost nabíjení až 6, nebo 8 elektrokol najednou.

Výkon každého vestavěného nabíječe je 4A, alternativně 2A (nejvyšší výstupní napětí 42V). Powerbox je osazen  o značkovými průmyslovými DC nabíječkami, které jsou certifikované pro použití se všemi Li-Ion bateriemi elektrokol, případně značkovými nabíječi pro uzavřené systémy. 

Špičkový odběr při simultánním nabíjení 6 elektrokol je 16A. Powerbox.ONE nepotřebuje žádné zvláštní jištění (stačí jistič 10A, doporučujeme 16A). Zařízení lze dle požadavku zákazníka osadit také 2x zásuvkou 230V (standard Schuko).

Dobíjení baterie s kapacitou 400Wh z 10% na 80% kapacity bude s Powerbox.ONE trvat cca 2 hodiny (většina vašich zákazníků však ocení nabítí i o několik desítek %).  

Spotřeba elektrické energie pro nabíjení elektrokol je zanedbatelná a cena zařízení je řádově nižší než nabíječky na elektromobily, proto Powerbox.ONE nemá implementován žádný systém placení za využívání nabíječky.  

Powerbox.ONE je přímo určen k vnitřní i venkovní instalaci, může být trvale umístěn na fasádu objektu. Lze jej ale úspěšně osadit i v interiéru (například v recepci firmy).  

Powerbox.ONE je osazen samostatnými pojistkami pro případ zkratu na kabelu, nebo jiného problému.

Powerbox.ONE je atestován Elektrotechnickým zkušebním ústavem ČR dle ČSN EN 61439-1 a ka každému kusu dosává zákazník číslovaný protokol o testu bezpečnosti (Krycí list zařízení).   

Powerbox.ONE 4P obsahuje 6 stavových LED diod (modré) pro každý nabíjecí slot, které informují o stavu nabíječe: nezapojen / nabíjí a jednu provozní diodu (žlutá): Powerbox.ONE zapojen / nezapojen .

Powerbox.ONE bez příplatku osazujeme IoT zařízením pro vzdálený management prostřednitvím mobilní aplikace (pro systémy Android, nebo iOS). Provozovatel zařízení má díky tomu možnost vzdáleného vypnutí a zapnutí nabíjecí stanice a může též monitorovat její vytížení odkudkoli - prostřednictvím svého mobilního telefonu!

V aplikaci lze nastavit automatické časy zapnutí a vypnutí nabíjecí stanice (případně mít v reálném čase neustálý přehled o aktuální i celkové spotřebě elektrické energie za zvolené období, pokud bude osazeno spínání doplněné o tento segment). Pro správnou funkci vzdálené správy je vyžadováno funkční Wi-Fi  připojení v místě instalace Powerbox.ONE. Pokud vzdálený monitoring nepoptáváte, zeptejte se nás na snížení nabídkové ceny Powerbox.ONE.  

 

 

Powerbox - konektory na stanici
Příklad osazení: 3x UNIverzální port, 2x BOSCH port, 1x SHIMANO port

 

 

 

Proč nabíjí Powerbox.ONE přes připojovací kabely?  

Elektrokola bohužel dosud nemají žádný standard pro nabíjecí konektor (jako třeba u mobilních telefonů MicroUSB nebo USB-C). Na světě existuje více než 40 různých typů nabíjecích konektorů pro elektrokola! Jen nás se setkáme s cca 20 typy, přičemž cca 10 z nich, které nabízíme s Powerbox.ONE představuje cca 90% trhu*.  

6 kusů nabíjecích kabelů dle vaší volby jsou vždy součástí dodávky nabíjecí stanice!  Maloobchodní cena samostatného kabelu s konektorem (dle typu konkrétního elektrokola) je od 730 Kč vč. DPH. Při dodávkce více typů kabelů společně s nabíjecí stanicí a pro stávající majitele Powerbox.ONE jsou kabely za VO ceny. Pokud bude po nějakém typu nabíjení vyšší poptávka, snadno si dokoupíte pouze jeden konkrétní kabel se správným konektorem.

* V základní konfiguraci není Powerbox.ONE určen pro nabíjení elektrokol s obousměrnou komunikací mezi nabíječem a baterií. Osazení Powerbox.ONE pro nabíjení e-kol se systémy Bosch eBike Systems (speciální zásuvka 4A + kabel) lze objednat za příplatek 3.305 Kč (4.000 Kč vč. DPH) za jeden nabíjecí port. Osazení Powerbox.ONE pro nabíjení e-kol se systémem Shimano Steps (speciální zásuvka 2A + kabel) lze objednat za příplatek 2.479 Kč (3.000 Kč vč. DPH) za jeden nabíjecí port. 

Vaši častí zákazníci (nebo klienti či zaměstnanci) mohou s sebou vozit svůj vlastní kabel pro připojení pro svůj typ elektrokola. Vašim ostatním zákazníkům lze kabel dočasně zapůjčit (u obsluhy restaurace, na recepci) - typicky proti vratné finanční záloze. 

Nabízíme nabíjecí kabely pro tyto a mnohé další značky elektrokol: 

 • Apache
 • LeaderFox
 • Crussis
 • Agogs
 • Lovelec
 • Rock Machine
 • Author
 • 4Ever
 • Giant / LIV
   

Doba dodání Powerbox.ONE: min.6 týdnů od objednávky.  Dle požadované konfigurace nabíječů

Instalace elektrotechnikem na místě - Kontaktujte nás pro nabídku

Samoinstalace nabíjecí stanice: na fasádu / zeď:  4x vrut (není součástí). Instalační manuál k dispozici. 

Možnost polepu: Venkovní odolná PVC fólie (realizace 600 - 800 Kč bez DPH dle velikosti polepu).

 

Jediný, nám známý - srovnatelný produkt - na trhu v EU k Powerbox.ONE 6P je Charging Station LINE - for 5 E-Bikes pro 5 elektrokol od rakouské společnosti BikeEnergy, avšak dodávaný za cenu vyšší než 7.859 EUR (tedy více než 200.000 Kč, dodávané BEZ nabíjecích kabelů). Žádné zahraniční řešení nenabízí většinu typů nabíjecích kabelů / adaptérů pro elektrokola provozovaná v ČR a SR.Parametry Powerbox.ONE 6P: 

 • Výška - Šířka - Hloubka:  30 - 40 - 20 cm
 • Hmotnost: 6 Kg (bez přívodního kabelu)
 • Napájení: 230 VAC - EU vidlice nebo CYKY kabel
 • Jmenovitý příkon max. 840W (4x 140W) bez dodatečných zásuvek
 • Jištění: min. 16A
 • Výstup: 6x XLR-F se zámkem, DC 4A (2A) / 42V 
 • Volitelně: 2x Schuko zásuvka 230V
 • Indikace stavu: 6x LED (modrá)  1x LED (žlutá)
 • Ochrana: IP44 (připojené kabely)
 • Uzamykání: 2x klíč, patentní zámky
 • Kusové ověření dle ČSN EN 61439-1 ed.2
   

Typy napájecích kabelů - konektorů: dostupné (k 01/2020) napájecích kabelů:  XLR 3PIN; XLR 4 PIN; RCA Cinch; JACK 2.1; JACK 2,5; Bosch (2015+), Shimano / Shimano mini, LeaderFox 5PIN, PAJ3F, 5PIN Xiaomi (3+2).

Plánujeme 12/2020: EnergyBus, Kellys flat, Yamaha 5PIN.

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)