Příslušenství od ekolo.cz

Nabíjecí stojan pro elektrokola

Designová nabíjecí stanice pro libovolný typ elektrokola pro vaši firmu, obchod, nebo půjčovnu

Kdy ekolo dostanete?

23 171 Kč

19 150 Kč bez DPH

Dostupnost: TOTO ZBOŽÍ JE POUZE NA OBJEDNÁVKU

Popis

Koncepce nabíjecího stojanu vychází z osvědčené geometrie cyklostojanu IKS od české společnoti Urbania - výrobce městského mobiliáře. 

Čistý a jednoduchý design stojanu jej předurčuje k využítí i na exponovaných místech, jako jsou firemní recepce, čekárny a zastřešené dvorany.

Stojan je možné koncipovat pro 2 nebo 4 elektrokola a dva stojany je možné dále spojitovat až pro 8 najednou zaparkovaných a nabíjených elektrokol.

Uvedená cena je pro standardní verzi pro 4 e-kola.  Cena varianty pro parkování 2 elektrokol je 14.114 Kč (17.078 Kč vč. DPH). 

3 opěrné body zajistí vysokou stabilitu stojanu, v případě umístění v interiéru i bez nutnosti pevného kotvení do podlahy. Konstrukce stojanu slouží k bezpečnému uzamčení kola libovolným cyklozámkem o délce min. 60cm. Veškerá kabeláž je vedena vnitřkem stojanu. 

Použitý materiál: Kovová konstrukce chráněná žárovým zinkem a možnost lakování vypalovanou barvou dle specifikace zákazníka (dle vzorníku RAL). 

Cena stojanu je včetně zabudování zvloleného typu nabíječů, ale bez ceny nabíječů (tyto jsou typicky dodávány s elektrokoly). Cena osazení nabíječe Li-Ion baterie pro 1 elektrokolo (2A, 3A / 42V) je 1.100 Kč bez  DPH.  Jiné napětí nabíječe (24V, 48V) lze realizovat na přání.  Na příní zákazníka lze nabíječ osadit libovolnou nabíjecí koncovkou dle typu elektrokola. Standardně je dodáván konektor XLR male 3PIN nebo 4PIN. . 

Nabíjecí stojan je možné provozovat v prostředí bez přímého působení vody (déšť nebo ostřik), lze jej ale instalovat a provozovat ve venkovním přístřešku, případně v podzemních garážích.

Elektrické jištění (verze pro 4 e-kola): Max. 3 * 4A (16A), 230VAC.
Běžná zásuvková vidlice s uzeměním, délka napájecího kabelu 5 metrů (připadně bez koncovky do rozvodnice)  

Rozměry: Výška 775mm, hloubka 605mm, šířka 580mm (2 kola), 1630mm (4 kola).

Dodací lhůta v konfiguraci dle specificka zákazníka: 1 měsíc.  

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Jakub Plešek , 14. června 2021 11:43
  Dobrý den,
  rád bych získal více info k tomuto stojanu. Zajímá mě technické údaje, barevné provedení, dostupnost a popřípadě konečná cena.
  Děkuji za brzkou odpověd´,
  S pozdravem
  • Andrea Kupcová , 14. června 2021 11:51

   Dobrý den,

    

   s tímto dotazem kontaktujte:

   Dotazy a poptávky prosím směřujte na email POWERBOX@EKOLO.CZ
   Pro konzultaci konkrétního řešení kontaktujte:  Mgr. Jakub Ditrich, tel.: 777.797.009

    

   S pozdravem

    

   Andrea Kupcová

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)