Nejvýhodněji pro elektrokolo v únoru

2. února 2015

V únoru nabízíme fantastická zvýhodnění na nová i na použitá elektrokola:
 

1. Zápůjčka elektrokola zcela zdarma.
 

Jakékoli elektrokolo značky AGOGS si můžete až do konce února 2015 zdarma zapůjčit na celý den (od 9.30 do cca. 16.00 hod.) a pořádně si jej otestovat na vlastní trase. Víkendová zápůjčka (pátek - pondělí) je pak za symbolických 500 Kč. Platí nutnost složení zálohy hotově, nebo kartou a další podmínky viz. Půjčovna ekolo.cz.

Využjte netypicky teplého zimního počasí a otestujte si vybrané e-kolo bez rizika.   
 
 

2. Lepší komponenty zdarma. 

 
Přizpůsobte a vylepšete si bezplatně Vaše nové elektrokolo. Od nás na to dostanete bonus ve výši 1000 Kč, který můžete využít na upgrade plášťů, nebo sedla vyšší třídy, či na vyšší výbavu kola (brašny, zámky, pumpy a dokonce i na MP3 přehrávač na kolo - zcela zdarma). 
 
V krásném nově zařízeném showroomu ekolo.cz si jistě vyberete!
 
 

3. Záruka na plnou KAPACITU baterie. 

 
Pouze k elektrokolu značky AGOGS dostanete Certifikát, který strvzuje NEOMEZENOU garanci na kapacitu baterie SONY Konion po dobu 12 měsíců. Takovou záruku nedává žádný jiný dodavatel elektrokol - ani renomovaní výrobci pohoných systému jako jsou německý Bosch, nebo japonský Panasonic, či Yamaha. Záruka funkčnosti baterie AGOGS, jakož i samotného elektorkola je stále plných 24 měsíců.  
 
Vyražte na cesty a "točte kilometry", pokud naše baterie "ztratí" kapacitu, máte novou zdarma.  
 
 

4. Doprodej testovacích e-kol s garancí stavu baterie a servisu.

 
Doplnili jsme sortiment výprodeje našich testovacích elektrokol z loňského roku s profesionálně změřenou kapacitou baterie a pečlivým servisem. U těchto modelů zůstává v platnosti cena kalkulovaná v roce 2014. Nabídka Outletu bude ukončena 27.února 2015. 

V Outletu elektrokol zbývá přibližně 8 modelů.
 


5. Splátky bez navýšení
 

Nové elektrokolo nyní za 50% ihned a zbytek v průběhu 12 měsíců a to celé bez navýšení (RPSN 0%), to je akce se spol. Cofidis, ale jenom do konce února 2015. Více informací zde.

 
Tak na nic nečekejte a přijďte za námi do Holešovic a mějte skvělý začátek jara!
 

čekám na Tebe..