Novinka od značky AGOGS - nízkonástupová elektrokola CityLiner

1. srpna 2014

Elektrokolo AGOGS CityLinerMezi hlavní novinky patří zvýšení kapacity lithium-ion baterie na 400Wh (11Ah/36V), což je totožná kapacita, jako u vyšší třídy pohonných systémů známé značky Bosch. Model Class nabízí aktuálně nejvýkonnější typ baterie na trhu s články značky SONY s proudovým odběrem až do 30A.

Novinkou je ovládání baterie bez nutnosti použití klíčku, kdy elektronika baterii po zastavení ekola na dobu delší než 10 minut automaticky vypne a chrání jí tak před možným poškozením. 

Oba modely jsou vybaveny cestovní rychlonabíječkou AGOGS/ST o výkonu 3A/42V, která je schopna zvýšit kapacitu baterie o 40% za dobu do 60 minut.  Lze si proto prodloužit výlet na elektrokole i na dvojnásobnou vzdálenost. 

Zaměřili jsme se i na design rámů elektrokol, který je vizuálně kompatnější a jestě tužší než předchozí generace, protože CityLiner je často využíván i pro transport nákladu. Jak je typické pro značku AGOGS, jsou všechny systémy elektrokola propojeny konektory typu CAN-Bus a řídící jednotka tvoří integrální součást rámu kola. Obě ekola pak nabízí i tlačítko BOOST pro snadný rozjezd, jednorázové zvýšení výkonu a možnost vedení kola bez námahy.  

Jedná si již o čtvrtou generaci těchto modelů, kde jsme zúročili naše 8-mi leté zkušenosti při konstrukci elektrických kol a realizovali jsme většinu přání jejich stávajících uživatelů. Přesvěčte se sami, jak může být Vaše jízda na elektrokole plynulá, radostná a pohodlná.    

AGOGS CityLiner Class

AGOGS CityLiner Easy

Pro bezplatné zapůjčení těchto modelů elektrokol v Praze volejte zdarma číslo 800 332211  (Pondělí-Pátek 9-19 h.)