Novinky BOSCH pro rok 2023

22. ledna 2023

Novinky BOSCH pro rok 2023

I pro rok 2023 přináší The smart system BOSCH pro elektrokola řadu inovací.

Nové funkce nabízí ještě lepší bezpečnost a větší požitek z jízdy. Kombinuje vysoce kvalitní hardwarové komponenty s inovativními digitálními funkcemi.

eBike ALARM je nová funkce alarmu pro elektrokola Bosch 2023 a ve spojení se zámkem eBike Lock slibuje komplexní dodatečnou ochranu proti krádeži.

Nový systém ABS umožňuje bezpečnější brzdění na jakémkoliv povrchu. 

 

 


 

1. The Bosch eBike ABS

Lidé často používají zadní brzdu pouze z opatrnosti nebo ze strachu. Systém Bosch eBike ABS však nyní umožní brzdit bezpečněji a jistěji oběmi brzdami současně. Dokáže zabránit zablokování předního kola, a tím pomáhá vyhnout se smyku. Zůstanete bezpečně v sedle i při náhlém prudkém brzdění - ať už jedete po pevném asfaltu, nebo po kluzkých štěrkových cestách.

 

 


2. The Bosch eBike Alarm

eBike Alarm je ideální doplněk mechanického zámku pro ještě lepší ochranu proti krádeži. Po jednorázové instalaci přes aplikaci eBike Flow slouží váš chytrý telefon jako digitální klíč. V momentě, kdy elektrokolo vypnete, systém eBike Alarm se automaticky aktivuje. Na sebemenší pohyb reaguje poplašnými signály. Pokud se elektrokolo pohne výrazně, obdržíte na svůj smartphone zprávu, spustí se funkce sledování a vy můžete v aplikaci eBike Flow sledovat polohu elektrokola. Abyste mohli alarm eBike Alarm používat, musí být v elektrokole nainstalován modul ConnectModule a musí být aktivována funkce eBike Lock, automatická deaktivace podpory motoru.

 


 

3. The Bosch eBike battery

Baterie Bosch jsou účinným zdrojem energie s dlouhou životností a patří k nejmodernějším na trhu. Nabíjecí baterie Bosch eBike kombinují nízkou hmotnost s ergonomickým designem a jednoduchou manipulací. Systém Battery Management System vysoce kvalitních lithium-iontových baterií detekuje potenciální zdroje chyb a chrání články před přetížením. Nová baterie BOSCH PowerTube 750 nabízí o 20-25% delší dojezd, než baterie BOSCH PowerTube 625.

 

 


4. Displej Intuvia 100

Displej je díky velkému písmu obzvláště přehledný a spolu s doporučením pro řazení poskytne větší bezpečnost a pohodlí při jízdě. Zaujme nejen kompaktními rozměry a optimální čitelností ve dne i v noci. Ovládání je velmi jednoduché. Praktický displej podtrhuje elegantní vzhled elektrokola a je chráněn proti vodě a prachu.

 

 

 


 

5. eBike ovládaní a Mini Remote ovládaní

System Controller je řídicí jednotka pro elektrokola s Bosch Smart systémem 2023. Je omezena na ty nejnutnější funkce. Omezený počet funkcí a informací usnadňuje rychlý přehled a zajišťuje, že vás při jízdě nic nerozptyluje.

Ovládaní Mini Remote lze snadno dodatečně namontovat na systémovou řídicí jednotku a nezávisle nainstalovat na řídítka. Mini Remote ovládaní rozšiřuje nabídku funkcí. Po nasazení ovladače Mini Remote můžete také ovládat displej nebo používat svůj chytrý telefon jako displej.