PearTune MSO Tuning elektrokola Specialized 1.1 SL

PearTune MSO Specialized 1.1 je zařízení používané k odstranění rychlostního omezení příšlapu elektrokola v 25km/h pro kola Specialized Levo SL, Vado SL a Creo SL.

Kdy ekolo dostanete?

5 250 Kč

4 339 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Popis

PearTune se zapojí do systému elektrokola s použitím kompatibilních konektorů. Zařízení není nutné nijak nastavovat ani není při instalaci nutné použití diagnostiky. Veškerá konfigurace a adaptace na nastavení konkrétního kusu elektrokola je zajištěna automaticky. Jezdec vypíná a zapína omezení rychlosti tlačítkem WALK.

PearTune je zapojeno mezi senzor tachometru a jednotku motoru a mezi display a jednotku motoru. Jako napájení se používá napájení displeje. Veškeré údaje jako je aktuální, průměrná, maximální rychlost, ujetá vzdálenost, atd. zůstávají na displeji pravdivě zobrazovány.

Jediný rozdíl je v tom, že od okamžiku instalace Vy, nikoliv Vaše kolo, určujete, jak rychle pojdete. Maximální rychlost je limitována již pouze frekvencí šlapání.

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #2 Pool , 6. srpna 2022 21:59
  Dobry den, je vhodný na Specialized Levo SL Expert Carbon 2022? Nekde jsem cetl ze motor podporuje pouze do 20kn/h. Diky
  • Jan Havlíček , 8. srpna 2022 13:57

   Dobrý den.

   Ano, je vhodný i pro tento model.

 • #1 Jindrich Vinzens , 31. května 2022 13:22
  Dobry den,
  je toto zarizeni vhodne pro Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon 2021? Dekuji Vinzens
  • Jan Havlíček , 31. května 2022 18:01

   Dobrý den.

   Ano.

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)