Před-objednávky modelů 2019 s finančním bonusem a jistotou dostupnosti

1. prosince 2018

Před-objednávky modelů 2019 s finančním bonusem a jistotou dostupnosti

Ekolo.cz Vám jako jediný specializovaný obchod s elektrokoly umožňuje si zakoupit dosud nevyrobená elektrokola všech značek modelového roku 2019 a navíc s bonusem za předplatbu ve výši 5%. 

U modelu elektrokola, které dosud není skladem, uvidíte doporučenou cenu a cenu včetně bonusu za před-objednávku. Z této částky stačí, když uhradíte 20% a zbytek až poté, co Vámi zvolený model naskladníme. O tom Vás budeme včas předem informovat.  

Samozřejmě se může změnit situace a na jaře příštího roku se rozhodnete pro jiný model elektrokola, nebo si jeho koupi rozmyslíte. Vámi uhrazenou zálohu započteme k jinému modelu, nebo ji bez řečí celou vrátíme (v případě úhrady předobjednávky kartou poníženou o 1,5% z částky za náklady na transakci).     

Jak vyplývá z aktuálního vývoje na trhu, riziko, že na trhu v EU nebude dostatek elektrokol k pokrytí vysoké poptávky, je velmi reálné (informovali jsme o tom tady) a finální cena oblíbených modelů e-kol pak může být jestě vyšší. Doporučujeme proto naší nabídky využít a mít jistotu, že budete mít elektrokolo, které Vám vyhoví. 

Jakékoli dotazy k před-objednávce elektrokola rádi zodpovíme na naší telefonní infolince: 220 99 1111.  
 

Předobjednávka elektrokola