Supernova Lights

Přední světlo Airstream 2

Tento model už bohužel není v naší nabídce.

Podívejte se, prosím, do kategorie, zdali nenajdete podobný, který by vám vyhovoval, nebo nám zavolejte na tel.: 220 99 1111 a společně vymyslíme nejlepší alternativu.

Popis

Objektiv Terraflux2 vyrobený z vysoce komprimovaného PMMA odolný proti poškrábání a bez oslnění překonává náročné německé dopravní předpisy. Vede více než 90% paprsku na zem, kde je to potřeba, s maximální účinností..

Držák řídítek Supernova je nastavitelný dvěma způsoby a lze jej rychle nainstalovat na řídítka a představce o průměru od 25,4 do 31,8 mm. Držák na řídítka lze také sundat a použít světlo jako kompaktní ruční zdroj světla 250 lumelů

KAPACITA BATERIE

Pouzdro vyrobené z hliníku odolného vůči slané vodě vydrží i ty nejnáročnější podmínky při každodenním používání. Nové 4. nastavení jasu má dobu hoření 14 hodin a může vás provázet celou noc. Díky přiloženému kabelu USB můžete Airstream nabíjet jako mobilní telefon.

14 h
REŽIM 4
h
REŽIM 3
3,5 h
REŽIM 2
2,5 h
REŽIM 1

 

Konstrukční průměr v mm: 25,4 mm - 31,8 mm


Součástí dodávky: lampa s integrovanou dobíjecí baterií, nabíječka, univerzální držák na řídítka, kabel USB
Materiál: Airstream 2 je vyroben z eloxovaného a korozivzdorného hliníku, který se používá v leteckém průmyslu. Tento materiál je odolný vůči slané vodě a extrémně odolný proti poškrábání v kombinaci s neuvěřitelnou lehkostí.

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)