Supernova Lights

Přední světlo Supernova M99 mini pro

První dálkové světlo na světě pro jízdní kola a E-Bike

Kdy ekolo dostanete?

8 990 Kč

7 430 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem e-shop

Popis

Na světě M99 Mini PRO 25 jsme zabalili do stejného dalekosáhlého a nesmírně širokého světelného paprsku - což odlišuje jeho velkého bratra - do neuvěřitelně kompaktního krytu. 

Pomocí potkávacího světla můžete projet městem, aniž byste někoho oslepovali. Jakmile se vydáte do terénu, můžete stisknutím tlačítka přepnout na dálková světla.

                       

Supernova jako první výrobce uvedla na trh M99 MINI PRO 25 jako legálně schválená dálková světla pro jízdní kola S nejnovějšími změnami v legislativě silničního provozu se dálková světla stala jednou z nejdůležitějších inovací v sektoru osvětlení jízdních kol. Dálkové světlo nabízí ohromné ​​záření a podstatně zvyšuje bezpečnost cyklisty. Naše legálně schválená světla na jízdní kola poskytují vynikající osvětlení, zejména v obtížném terénu, kde musí cyklisté projíždět visícími větvemi, značkami, křižovatkami a špatně viditelnými chodci. Bez ohledu na to, jak strmá nebo klikatá je stezka, naše dálková světla osvětlují cestu. Dálkové světlo Supernova má extrémně široký úhel paprsku. To umožňuje vynikající povědomí o okolí s dalšími výhodami popsanými níže.

Potápění odpružené vidlice je u horských kol známým problémem. Vzhledem k tomu, že MTB mají dlouhé odpružení a vidlice se při brzdění ponoří do velké míry, dosah světelného kuželu se často sníží až o 90%. Speciální dálková světla Supernovy jsou optimalizována pro zvýšení paprsku nad hranici   světla a tmy tak, aby kompenzovala pohyb vidlice. Tímto způsobem je zachována viditelnost cesty. Dálková světla reflektoru M99 mají o 56% větší úhel otevření než jiná srovnatelná přední světla.

Pomocí potkávacího světla můžete jet na trailhead, aniž byste ostatní oslňovali. Jakmile se vydáte do terénu, můžete stisknutím tlačítka přepnout na dálková světla.

Pro montáž je důležité dokoupit držák světla !


 

 

 


Technické údaje:

 

 • Potkávací paprsek: 700 lumenů / 250 luxů
 • Dálkové světlo: 1400/280 lux
 • Osvětlení: 10 x automobilové LED
 • Vstupní napětí: 12 V DC
 • Příkon: 8,6 / 16 W.
 • Schváleno pro elektrokola do 45 km / h
 • Délka kabelu: 1450 mm

 

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Jarda , 14. prosince 2021 22:40
  Dobrý den, mám KTM kapoho 2971 2021. Je vhodně toto světlo? Jaké je příslušenství k světlu ? Jako kabel, prepinač, brzak přepínače.
  • Lukas Panyrek , 15. prosince 2021 9:05

   Dobrý den.

   K světlu není žádné příslušenství.Veškeré příslušenství k montáží ( kabel bosch, adaptér atd) je nutné zakoupit zvlášt.

   Lukáš Panýrek

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)