PŘEDSEZÓNNÍ SLEVY JEN DO KONCE ÚNORA

4. února 2014


Elektrokola AGOGS electric bikes málokdy někde uvidíte "ve slevě".  Nepotřebují to. Tato česká prémiová značka se nezapojuje do šílené hry, kdy se renomovaní i podivní dovozci a obchodníci snaží na trh uvést co možná nejlevnější a také bohužel stále horší produkty.

Z detailního srovnání modelů, které v roce 2014 budou nabízeny na českém trhu, vychází modely AGOGS ve všech kategoriích (skládací, městská, treková i terénní elektrokola) jako nejlepší volba v kombinaci ceny a kvality. Zajímá Vás to detailněji..?  Rádi Vás uvidíme v našem Showroomu a o detailních parametrech si s Vámi pohovoříme. 

Nyní ale máte jestě jeden důvod se u nás zastavit. Až do pátku 28.2. jsme se rozhodli snížit cenu všech aktuálních elektrokol AGOGS o 6%. Ušetříte tak i více než 2400 Kč a ještě si odnesete nějaké dárky ke kolům. Prostě - pořídit si elektrokolo v únoru je velmi prozíravé.

A nemusíte si je ani hned odvézt, pro uznání slevy postačí složit zálohu ve výši 50% a ekolo doplatit a odebrat do konce dubna 2014. 

Showroom