Pustit kila k vodě a místo toho si zamilovat ekolo

Kupujete si XXL elektrokokolo s myšlenkou změnit životní styl a zhubnout? V té snaze Vám rádi pomůžeme. Za nadváhou, obezitou či odulostí se totiž často skrývají citová zranění a traumata z dětsví nebo rané puberty. Zbavit se nadbytečných kil tak většinou není jen o pohybu a stravě. Velkou roli pro úspěch v hubnutí hraje poznání a pochopení zakuklené citové příčiny. My umíme nabídnout obojí - XXL elektrokokolo jako výkonný prostředek ke zhubnutí - a také poznání skrytých příčin Vaší nadváhy coby iniciační nástroj k úspěchu.

 

Využijte službu naší diagnostičky.


Co se za nadváhou skrývá?

Mezi tři nejčastější příčiny nadváhy u mých klientů patří:
 

1) Podvědomá potřeba být vidět 

  • Jako jedinečná osobnost, ve svých schopnostech, dovednostech, potřebách. V kilech je zde zakuklená touha po vyniknutí, uznání a bezpodmínečném  přijetí rodiči, sourozenci, širší rodinou, přáteli, společností. Neboli: abych byla ve své jedinečnosti viděna, rostu do objemu, strhávám na sebe pozornost.

2) Podvědomá snaha zabalit se do něčeho měkkého, teplého, přívětivého.

  • V našem případě simulovaného nebo přímo nahrazeného objemnou tukovou vrstvou, měkkými tkáněmi těla. Zde je zpravidla zakuklená potřeba doteku, něhy, péče, laskavosti, tepla, vřelosti - neboli lásky. Zpravidla se jedná o pečující lásku mateřskou, rodičovskou, která dotyčné(mu) v klíčových momentech života chyběla, nebo jiným způsobem neměl v životě a citech zrovna na měkkém ustláno.

3) Podvědomá snaha skrýt se za nějaký nárazník, nárazuvzdorný polštář, odstínit se od vnějších vlivů.

  • Zde bývá pod nánosy nadbytečných kil (nejčastěji v oblasti hýždí, pasu a břicha - tak zvané "pneumatiky") skryta velmi citlivá duše, jemná empatická bytost, domněle neviděna a nepochopena ve svých citech a láskyplnosti. Intenzita násilí vnějšího světa je vyšší než je ochotna snášet a skrze kila si vytváří ochrannou vrstvu (bariéru) mezi vnitřním a vnějším světem.

Proniknout k jádru emoční příčiny vlastní nadváhy je v dnešní době snadno dostupné. V zásadě to lze všemi projektivně-diagnostickými nástroji a technikami, jako jsou životní mapy, kineziologie, regrese, konstelace a mnoho dalších. Pro úspěch hubnutí jde o to tuto primární příčinu poznat, pochopit, přijmout, usmířit - a v praxi života také odpustit, aby se neopakovala. Nabízím klientům ekolo.cz a uživatelům XXL elektrokol diagnostiku podvědomé příčiny nadváhy, obezity skrze techniku automatické kresby, se kterou i v tomto tématu pro veřejnost úspěšně pracuji už od roku 2016.

V dalších krocích pak můžeme na poznání příčiny navázat systematickými úkoly pro hlubší pochopení, přijetí, smíření a především od/puštění. Umím ruku v ruce s kolegy v ekolo.cz uchopit i optimální trasování vašich jízd, aby se ze záměru, se kterým jste k nám přišli, stala radostná skutečnost. Rozhýbat se na těle i na duchu. Nic víc, nic míň. A kila mohou jít pryč.

Pro další info klikněte tady nebo mi zavolejte na 736 249 045

Barbora Amarelis Vechová