E-shop, doručování i výdej bez jakéhokoli omezení. Servis otevřen 8-18 bez omezení.  Pro návštěvu Showroomu se zaregistrujte na konkrétní čas online nebo na tel.: 220 991 111.

Showroom EKOLO.CZ - pro návštěvu se předem zaregistrujte. Servis v provozu!

14. března 2020

Showroom EKOLO.CZ  - pro návštěvu se předem zaregistrujte.  Servis v provozu!

Dle vyhlášení nouzového stavu v ČR má opatření k uzavření prodejen zajistit, aby nedošlo k vysoké koncentraci lidí na jednom místě. V období od 16.3. do 11.4. proto nemáme v prodejně ekolo.cz  pevné otevírací hodiny. 

Lze si dohodnout individuální konzultaci a test elektrokola s naší obsluhou
. Prodejna funguje též jako výdejna e-shopu zcela bez omezení. Všichni naši pracovníci jsou vybaveni ochrannými pomůckami. Pro návštěvu klikněte:      

Načtěte QR kód ekolo.shop/navsteva

              nebo vaším telefonem naskenujte tento QR kód:   

 Poté si vyberte si časový slot z možných termínů v tabulce, vyplňte své jméno a kontakt, obratem Vám potvrdíme termín budeme se Vám věnovat věnovat na adrese Pod Višňovkou 29, Praha 4.


Nově nabízíme doručení až 3 elektrokol k nezávaznému otestování u vás doma. Více o této akci.

Termín návštěvy lze samozřejmě rezervovat i telefonicky na 220 991 111 denně od 10 do 18 hodin. 

Zarezervujte si Váš osobní termín


Domníváme se, že elektrokola mohou výrazně přispět k osobní mobilitě v situaci, kdy je riskantní používat prostředky veřejné hromadné dopravy.  Z toho důvodu nabízíme slevu 5 a více % na elektrokola určená pro dopravu.    

E-shop ekolo.cz funguje bez jakéhokoli omezení. Naši prodavači osobně doručí vámi vybraná a nakonfigurovaná elektrokola až k Vám domů!
 

Servis ekolo.cz funguje dle aktuálního Usnesení vlády 96/2020 Sb. bez omezení v pracovní době 8:00 - 18:00. Snažíme se minimalizovat nutný kontakt s obsluhou, Vaše (e)kolo můžeme převzít nebo vydat ze servisu i před provozovnou. V případě dotazů volejte: 720 347 734, 226 210 226, nebo se registrujte k návštěvě online na www.servis.ekolo.cz.
 

Půjčovna ekolo.cz vydává elektrokola bez omezení, dle předchozí objednávky a rezervace na www.pujcovna.ekolo.cz.


Váš Tým ekolo.cz