O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

SpeedBox 1.0 pro Bosch Smart System SpeedBox 1.0 pro Bosch Smart System SpeedBox 1.0 pro Bosch Smart System

SpeedBox 1.0 pro Bosch Smart System

Tuningový čip pro elektrokola s motory Bosch 4. generace se Smart Systémem. Užijte si jízdu bez omezení rychlosti.

Skladem 1 ks

5 590 Kč

4 620 Kč bez DPH

Tuningový čip pro elektrokola s motory Bosch 4. generace se Smart Systémem. Užijte si jízdu bez omezení rychlosti.

SpeedBox 1.0 umožňuje deaktivaci omezovače rychlosti elektrokola. Při použití tuningu se na displeji zobrazují správné hodnoty rychlosti do 22,2 km/h. Po překročení 22,2 km/h je reálná rychlost indikována na posledních dvou číslicích displeje.

Příklad:
- 22.3 odpovídá rychlosti 23 km/ h
- 23.1 odpovídá rychlosti 31 km/ h

Reálné hodnoty lze lze sledovat ve SpeedBox App na displeji telefonu.

Jak SpeedBox 1.0 funguje?

Pro správnou aktivaci všech funkcí SpeedBoxu je nezbytné po zapnutí elektrokola vstoupit do menu a najet na údaj obvodu elektrokola.

Tento čip se vyznačuje snadným ovládáním. Aktivace čipu SpeedBox 1.0 B.Tuning se provede v mobilní aplikaci nebo na displeji elektrokola. Po krátké aktivaci funkce WALK (přidržení tlačítka “-”) se na displeji zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od té chvíle můžeš jet  neomezenou rychlostí.

Funkce čipu se vypne opětovnou aktivací funkce WALK (přidržení tlačítka “-”). Na displeji se zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

U elektrokol, která nemají funkci walk dostupnou, nebo aktivní, se dá tuning aktivovat a deaktivovat dvojitým přepnutím mezi dvěma režimy, tedy kombinaci tlačítek + - + -.

VLASTNOSTI: 
Aktivace: WALK/ + - + -
Maximální rychlost: bez omezení
Indikace aktivace/deaktivace: ANO (2.5/9.9 km/h)
Zobrazení na displeji: čitelná hodnota rychlosti, správná hodnota dráhy (po odpočtu)
Kompatibilní s: displejem KIOX 300, motory Bosch 4. gen, Bosch Smart System
Nekompatibilní s elektrokoly, která mají magnet na ventilku (Bosch Rim Magnet)

Proces “odpočtu” probíhá skrytě i během nabíjení, proto pokud nabíjíte elektrokolo s připojenou baterií, můžete následující instrukce ignorovat. Pokud odpojujete baterii ze svého elektrokola za účelem nabití, měli byste počkat a nechat elektrokolo zapnuté, dokud SpeedBox neprovede proces “odpočtu” po jízdě. Probíhající proces “odpočtu” je indikován narůstající dobou jízdy na displeji na zastaveném elektrokole. Jakmile je “odpočet” dokončen, čas jízdy se zastaví a displej elektrokola zobrazuje správnou ujetou vzdálenost. Proces “odpočtu” může být přerušen vypnutím elektrokola, nebo rozjetím, nijak neomezuje používání tvého elektrokola. Je ale nezbytné nechávat SpeedBox pravidelně provést proces “odpočtu”, abys předešel detekci tuningu na tvém elektrokole.

Montáž

Pro výrobu čipů SpeedBox se používají originální konektory, aby byla instalace čipu opravdu jednoduchá a zapojení správné. Podrobné instrukce naleznete v návodu a ve videu. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budete mít se zapojením jakýkoliv problém, neváhej se na nás obrátit.

Návody: SpeedBox pro Bosch

V případě zakoupení čipu SpeedBox 1.0 pro Bosch Smart System v ekolo.cz, instalaci provedeme v servisu ekolo.cz zdarma.

Parametry

Video

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání